Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták le tudnátok ide elém...

Ateisták le tudnátok ide elém rakni az asztalra bármi kézenfogható dolgot ami 100%-osan bizonyítja az evolúciót?

Figyelt kérdés
Mert amíg nem számomra az egész evolúció egy óvodás, gyermeteg elmélet.

2013. jan. 20. 19:54
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehetsz ilyen lusta? :D De mákod van nem kell minden evolúcióval kapcsolatos könyvet elolvasnod, "Az alapok" című könyv (Natalie Anger írta) egy fejezete pont azt a célt tűzi maga elé hogy az evolúciót érthetően hétköznapi módon elmagyarázza pl. az olyanoknak is mint te. Amúgy a könyv címe is beszédes... :D érted, az alapok.
2013. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
80%

"számomra az egész evolúció egy óvodás, gyermeteg elmélet."


Ha tudnád hogy a számítógépedet az evolúcióval kifejlődött gondolkodó ember készítette nem valaki intett egyet és lett!Még ezt se tudod?Darwin több évtized megfigyelése után vonta le végső következtetéseit nem csak úgy mondott egyet, még ezt se tudod?Mikor megkérdezték Newtont miért látott többet más embereknél azt felelte: Könnyű volt nekem óriások vállán áltam!

Teneked a törpék jutottak nem is látsz semeddig! Neked nincs farokcsontod, nincs úszóhártya maradványod? Tudod hogy a pár hetes emberi embrió teljesen olyan mint az állati embrió? Tudod hogy az ember az anyaméhben lejátssza az egész evolúciós folyamatot? Tudsz te egyáltalán valamit?

2013. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%

Tisztában vagy a maszturbáció szó jelentésével?Szerintem nem.És ne ítélj meg egy embert az lapján,hogy ki a felesége.Nem szerelemből házasodott.

Ennyi erővel mondhatnám,hogy Noé családja népesítette be szerinted a világot az özönvíz után?"Ez undorító!"

2013. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Pietrosol ***** válasza:
21%

Szia!


Kár ezen vitázni,mert ha te azt gondolod,hogy a Biblia a külső,anyagi világról szól,akkor szerintem eltévedtél.Viszont,aki azt gondolja,hogy az anyagból kiindulva és azt önmagával magyarázva a dolgok bárminemű mélységébe bepillantást nyer,szintén téved.


Anyag szellem nélkül nem élő,szellem anyag nélkül nem tud megnyilvánulni.


Jó lenne,ha a két társaság kibékülne egymással,mert nem az visz előre,ha egymást marják,hanem ha elgondolkodnak a szintézis lehetőségein!

2013. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem mi szítottuk a vitát,hanem provokáltak minket.Ráadásul a kérdező használja a vallást,mint eszközt a provokálásra.A szintézis pedig nem működik.Akvinói Szent Tamás is megpróbálta,de is fuccsolt.
2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
91%
A hozzászólásából kiderült, hogy egy igazi elmebeteggel van dolgunk...
2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
80%
Nem fognak tudni lerakni olyat, ami 100%-is bizonyítaná, mint ahogy mi hívők se tudunk lerakni olyan tényt, ami 100%-ig bizonyítja Isten létét. Ha valaki valamit tagadni akar, akkor úgyis megtalálja a módját, hogy mibe kössön bele.
2013. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező írj rám privátban. Nem akarom itt mondani amit szeretnék (nyugi nem a többiekhez hasonló, de fontos)
2013. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiegyezhetnénk abban,hogy amíg a kérdező ócsárolja az evolúciót,addig ne legyen feltételhez kötve,hogy mi mit mondunk a vallásról.Elég egyoldalú lenne.
2013. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
89%

11-es!

Tudod mi a lényegesen nagyobb valószínűség elve? Az hogy a gondolkodó ember azt fogadja el igaznak aminek a valószínűsége lényegesen nagyobb.Pld leírják egyesek hogy a föld 6000 éves de azt már nem veszi észre hogy a barnaszén 30 ezer év alatt fejlődött ki.Akinek százezer bizonyíték nem elég, annak százmilliárd sem az!Én vegyész vagyok és tudom hogy semmi nem keletkezik csak úgy intésre!

2013. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!