Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták le tudnátok ide elém...

Ateisták le tudnátok ide elém rakni az asztalra bármi kézenfogható dolgot ami 100%-osan bizonyítja az evolúciót?

Figyelt kérdés
Mert amíg nem számomra az egész evolúció egy óvodás, gyermeteg elmélet.

2013. jan. 20. 19:54
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként azt a több ezer érvet én is szívesen átnyálaznám, kezdve az élettelen anyag élővé varázsolásának bizonyításával!! Jó kérdés volt kérdező, veled értek egyet!
2013. jan. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

27-es: ezt te írtad:"a természetes szelekció egy napjainkban is zajló, jól megfigyelhető folyamat..." Csak nem erre gondoltál?:


http://www.youtube.com/watch?v=eg0wurKUdqU

2013. jan. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként azt a több ezer érvet én is szívesen átnyálaznám, kezdve az élettelen anyag élővé varázsolásának bizonyításával!! Jó kérdés volt kérdező, veled értek egyet!"

Hogy akarsz te bizonyításokat elemezni, ha azzal sem vagy tisztában mi a témakör?

Differenciálegyenleteket nem akarsz megoldani véletlenül?

2013. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 Pietrosol ***** válasza:
0%

# 30!


"Azért érdekelne, hogy a coli baktériumban mégis hol van belerakva a "szellem"... micsoda baromság, istenem...."


Tudtam,hogy egyszer,végre megérkezik az az ember,aki egzakt módon meg tudja magyarázni,hogy miképp lett az élettelen szervetlen molekulák kusza halmazából egy rendezett élő szervezet!Valamint azt is,hogy ez az élettelen anyag mikor,milyen külső és belső hatásra ébredt öntudatára és kezdett élővé szerveződni!


És ez az ember bizonyára nem lesz olyan bigott,hogy a "véletlen" szót vagy annak bármely szinonímáját akár csak meg is említse ebben az ismertetőben,hiszen minden lépést ismer!

2013. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
70%

"kezdve az élettelen anyag élővé varázsolásának bizonyításával"

Megfelelően felszerelt laborban tizenöt perc alatt össze dobok neked egy szerves molekulát "élettelen" anyagokból. Az elég bizonyíték lenne?

2013. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

"Tudtam,hogy egyszer,végre megérkezik az az ember,aki egzakt módon meg tudja magyarázni,hogy miképp lett az élettelen szervetlen molekulák kusza halmazából egy rendezett élő szervezet!Valamint azt is,hogy ez az élettelen anyag mikor,milyen külső és belső hatásra ébredt öntudatára és kezdett élővé szerveződni! "

Amigo, te valamit marhára nem értesz: te állítottad, hogy: "Anyag szellem nélkül nem élő,szellem anyag nélkül nem tud megnyilvánulni. " Ha nem vetted volna észre, most te vagy az a gyerek, aki megmutatja, hogy a coli baktrériumban hová van becsomagolva az a bizonyos "szellem". Te állítottad, érted? Neked kell bizonyítani! Mert amíg ezt te em teszed meg, az állításod csak üres haladzsa.

2013. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Pietrosol ***** válasza:
0%

Nem tudom bebizonyítani,ellenben nem is "baromságoztam" le senki véleményét!


Viszont te ezt megtetted,gondolom azért,mert bigott módon hiszel valamiben,amit szintén nem tudsz bizonyítani,tehát csak feltevéseid vannak!

2013. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 szuperpocok ***** válasza:
Mit szólnátok ha azt mondanám, hogy a teremtéstörtênetet tudományosan be lehet bizonyítani? :)
2013. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy mindig lehet egy témakörnek csak az egyik felére azt bizonyító érvek egész halmazát lerakni.

Ha a moziban megnézel egy Daniken (jól írtam?) filmet, meggyőződéssel jössz ki a moziból.

Amíg el nem mégy a másik "halomhoz"....

2013. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!