Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vannak itt olyan ateisták...

Vannak itt olyan ateisták akik megtudják cáfolni az evolúciót?

Figyelt kérdés

Az ateisták ha szembe kerülnek egy evolúció kritikával rögtön rávágják hogy te nem értesz az evolúcióhoz.

Most mi lenne ha egy olyan ember próbálná megcáfolni aki ateista és ért is hozzá?



2013. jan. 24. 10:30
 141/157 anonim ***** válasza:
0%

"Te írtad az előbb, hogy a tulajdonságok változnak"



a fajok nem változnak. az ad absurdum.

2013. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/157 anonim ***** válasza:
100%

"semmi nem adhat másnak olyat amivel maga nem rendelkezik. ami van, csak azt adhatja tovább amilye van. ezért x-ből soha nem lehet y mert x csak x-et adhat tovább."

Saját magadnak mondasz ellent folyamatosan, nem zavar?

Egyrészt ennek semmi köze nem volt a továbbadáshoz. Itt a fokozatosság volt a lényeg.

Másrészt te magad mondtad, hogy a genetikai mutációk és a továbbörökíthetőség igaz.

Ha egyszer igaz, akkor az azt jelenti, hogy x y-t ad tovább.

Most akkor mi a helyzet? Mikor melyik illik jobban a történetedhez?

2013. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/157 fairi1 ***** válasza:
100%

Kacsacsőrű Kerry

nem tűnt fel hogy egy trollal vitatkozol? lényegi kérdésekre, aminek a válaszán tényleg gondolkodni kéne, nem ír semmit.


Kb. akkora szellemi teljesítményt mutatott mint egy jobb ma is létező AI, aki adatbázisnak kreacionista folyóiratokat használ kizárólag.


olyan dolgokat ami nem esik bele a "programjában" aqer azt képtelen értelmezni.

2013. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/157 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szomorú, hogy sokan elhiszik ezeket a meséket, amelyek valójában arra irányuló próbálkozások, hogy megmagyarázzák a világ eredetét és sokféleségét egy mindenható, végtelenül intelligens Teremtő Isten nélkül
2013. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/157 anonim ***** válasza:
100%

""Te írtad az előbb, hogy a tulajdonságok változnak"

a fajok nem változnak. az ad absurdum."

Tehát ha egy kutyának már nincs szőre, csőre van, repül, és pikkelyei vannak, annak csak a tulajdonságai változtak meg, de attól még kutya.

Értem.

Erre írtam, hogy akkor szerinted az ember sem más csak egy nagyranőtt egysejtű.

2013. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/157 anonim ***** válasza:
0%

"Másrészt te magad mondtad, hogy a genetikai mutációk és a továbbörökíthetőség igaz"


ezt én nem mondtam! ne ferdíts!!!!!!!!!!!


amit mondtam:

1 - a gen. infók öröklődnek

2 - keletkezik mutáció, ami v előnytelen, v halálos

3 - a term. szel. kiszűri a hibás (mutáns) változatokat, amivel megőrzi a populáció eredeti, egészséges génállományát.


ezt mondatm. nem mást.

2013. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/157 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát ha egy kutyának már nincs szőre, csőre van, repül..."



mi az h már? annak semmi köze a kutyához. soha nem volt az.

2013. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/157 anonim ***** válasza:
0%

„A természetes kiválasztódás (szelekció)" helyett gyakran „a legalkalmasabbak fennmaradása", újabban pedig „a legalkalmasabbak elszaporodása" kifejezést használják. Sok embernek zavaros elképzelése van erről a fogalomról, azt hivén, hogy a természetes kiválasztódást igazoló bizonyítékok egyúttal azt az elgondolást is igazolják, hogy a molekulák mikrobákká alakultak át, azokból pedig százlábúak, magnóliák és ügyvezető igazgatók fejlődtek ki. A tévedéshez az evolúció tálalása is hozzájárul, amelyből legtöbbször kimarad, hogy ez az elgondolás még az evolúcióelmélet szerint sem igaz: a természetes kiválasztódás önmagától nem hoz létre semmi újat."



Carl Wieland

2013. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/157 anonim ***** válasza:
100%

""Másrészt te magad mondtad, hogy a genetikai mutációk és a továbbörökíthetőség igaz"

ezt én nem mondtam! ne ferdíts!!!!!! "


"amit mondtam:

1 - a gen. infók öröklődnek

2 - keletkezik mutáció, ami v előnytelen, v halálos"


Na és okostojás, szerinted az 1 és 2 együtt nem pont azt jelenti, hogy a genetikai mutációk örökölhetőek.? :)

2013. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/157 anonim ***** válasza:
0%

te összekevered az infót a mutációval.


segítek:


jó infó = gen. adat


rossz adat = mutáció


term. szel. kiszűri a mutációt



vagyis:


a mutáns gén eltűnik a populációból 1 max 2 generáción belül. nem öröklődik., kihal, kimúlik, kipusztul, megszűnik, nem létezővé válik, eliminálódik, mit írjak még?

2013. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!