Mit tudtok Xenuról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

L.R. Hubbard találta ki (aki egyébként sci-fi író volt, híres mondata egy írói találkozón valahogy így hangzott: Hülye lesz az ember oldalanként x penny-ért írni, //sajna nem emlékszem a pontos számra alényeg az alacsony fizetés// aki meg akar gazdagodni, az alapítson egy saját egyházat.)

Amúgy valami földönkívüli gonosz lenne, vagy mi, ez a Xenu, és a szcientológusokat hülyítik vele...

2009. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről van egy South PArk rész, nézd meg:D . Abban az volt hogy azthiszem száműzték a világűrbe, de vissza akar önni:D
2009. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szcientológiában Xenu egy gonosz herceg. A Galaktikus Föderáció vezetőjeként 75 millió évvel ezelőtt Douglas DC-8 típusú utasszállító repülőgépeken egy csomó embert küldött az akkor még Teegeeacknek nevezett Földre, vulkánokba rakta be őket és atombombákkal felrobbantotta őket. Ennek hatására ezek az emberek meghaltak, a lelkeik kiröppentek, de elektromos csapdával összeszedték őket és aztán mozikban levetítettek nekik egy csomó filmet. Az emberi civilizáció vívmányai a tudománytól a művészeten át a vallásokig ennek a mozivetítésnek az emlékeiből áll. Ezek a lelkek ezután bele lettek töltve az emberekbe, pl. ha reumás vagy, akkor igazából egy ilyen bezárt lélek van az ízületedben. Remélem, érthető volt.
2009. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Több mint kimerítő.Csak még emésztenem kell:D
2009. szept. 28. 10:09
 5/8 IQnindzsa ***** válasza:
100%

És bakker én még el is hittem ezt 16 évesen... (kiugrott szcientológus vok...) :)

Az utolsó válaszadó valóban teljeskörű válasszal szolgált.

2009. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudtál kilépni közülük:)?
2009. szept. 30. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Elég szomorú,hogy van felnőtt ember,aki ezt elhiszi...
2009. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 IQnindzsa ***** válasza:
100%

A 09-30 11:12-es vagyok. Eleg regen nem jartam erre. Ha meg erdekel ,hogy hogyan tudtam kiugrani... Akkor itt a sztori. En anno nem csak siman 'hivo' voltam hanem belsos munkatars. Ugy volt h megyunk (rajtam kivul meg 5 magyar) a Flag-be tovabbkepzesre. (Flag-nek nevezik a legfobb kozpontjukat Los Angelesben) A vizumunk intezeset annyi ideig huztak ,hogy elkezdtek komoly gondjaim lenni. Vegul ugy dontottem ,hogy befejezem megis a szakkozep iskolat. (Abbahagytam a szcientologia miatt...) Irasban nyilatkoznom kellett ,hogy nem varok toluk semmilyen ellenszolgaltatast, nem akarom be perelni oket meg ilyesmik. Olyan reg volt ,hogy mar nem nagyon emlekszem ra mi volt benne pontosan.

Szoval ,hogy ugy mondjam 'mosolyogva' valtunk el egymastol. Persze azota is (!!! 18 ev !!!) kapom toluk a negyedeves magazint meg neha kapok egy vadidegentol egy kezzel irott levelet (ez is resze a treningjuknek...) ,hogy hol jarok a Hidon. Ezeket egy mozdulattal a kukaba hajitom. Szoval valahogy igy szakitottam veluk.

2009. nov. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!