Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy lehet elhinni valamit...

Hogy lehet elhinni valamit ami 2000 éves ha a mai újság, és a 20 évvel ezelőtti könyvek is tele vannak hazugsággal? Neten is mindenhol ellentmondás, és hazugság van, tény hogy az ember hazudik. Nem értem egyesek hogy lehetnek ennyire unintelligensek.

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 09:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
53%
Mi több, plagizál.
2013. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
65%
Én sem tudom megérteni, hogy miért pont ezt a szerencsétlen könyv-gyűjteményt hiszi el annyi ember, amikor pl.: a görög mitológia milliószor érdekesebb...
2013. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%

Ez így van, de nem minden hazugság ami régi. Vagy új...


Talán a föld banán alakú, és a hold igazából sajtból van?

2013. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Antimod ***** válasza:
89%

Azért régebben a tudatos manipuláció valószínűleg jóval kevésbé volt jelen, hiszen azok az irományok eleinte nem jutottak el tömegekhez. Ergó teljesen felesleges lett volna szándékosan hazudni bennük, mert alig néhány emberhez jutottak el.

Azt, hogy utólag ki mit miben módosított, ellenőrizhetetlen.

2013. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Szerintem a vallás a leggonoszabb hazugság az összes közül.

Persze vannak más hazugságok is.

2013. júl. 4. 09:42
 6/43 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem te meg egy rosszindulatú gonosz unintelligens kis gnóm vagy.

Hogy mire alapozom? Arra, amire te a saját állításod.

2013. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
33%
A vallásból nőtt ki az európai kultúra, és a társadalmi hatása megkérdőjelezhetetlen. Szidhatod, de enélkül talán még most is egy római légióban gyalogolnál a gallok ellen.
2013. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
A sok sok kultúra ami a vallásokból kialakult háborúkat okoz. Mert persze mindenkinek a sajátja a legjobb, és mindenki más hülye. A kultúra is egy betegség. A másiknak inkább nem is írok.
2013. júl. 4. 09:58
 9/43 anonim ***** válasza:
67%
Na azért Nyugat Rómát nem a kereszténység döntötte pusztulásba.
2013. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy nem mindegy, hogy Rómáért halsz meg a gallok ellen, vagy az aktuális zsoldosvezéredért az arabok ellen?
2013. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!