Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ti elítélitek a keresztényeket?

Ti elítélitek a keresztényeket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

Micsoda hülye kérdés ez?

Zsidó vagy?

2013. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok bíró, kereszténynek lenni meg nem törvénytelen.
2013. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ti elítélitek a kínaiakat? Vagy a kék szeműeket? Vagy azokat, akik szeretik a csirkepörköltet?

Na, ennek a kérdésnek kb. ennyi értelme van.

Rengeteg, ELKÉPESZTŐEN sok embert jelent az az óriási gyűjtőfogalom, hogy keresztény. Ennyi embert képtelenség egy kalap alá vonni, mert mind teljesen más. Van ilyen is, olyan is. Rengetegféle keresztény ember létezik.

Egy szó, mint száz: értelmezhetetlen a kérdés.

2013. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És Jézus azt tanítja, hogy "ne ítélj", így bizonyára ők sem ítélnek el engem.

2013. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség. Miért bélyegzik meg egymást az emberek? Homoszexuálisok, heteroszexuálisok, keresztények, buddhisták, feketék, négerek, fehérek. Minek ez?! Mindannyian egy fajhoz tartozunk! EMBEREK VAGYUNK! Attól, hogy ki miben hisz, vagy milyen a szexuális érdeklődése, attól még ember. EMBER! És elmondom neked, hogy fizikusok bebizonyították, hogy az univerzumban minden részecske összeköttetésben van egymással. Tehát a te atomjaid összeköttetésben állnak minden embernek az atomjaival, sőt az egész univerzummal. Tehát fizikailag te minden homoszexuálissal és minden vallásossal kapcsolatban állsz és ez olyan kapcsolat, amit sohasem szakíthatsz el! Mindannyian egyek vagyunk. EMBEREK VAGYUNK! Attól, hogy valaki ateista vagy keresztény még ugyanolyan ember mint te. És kapcsolatban vagy vele fizikailag ;)
2013. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
A kereszténységet igen, a keresztényeket nem
2013. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 openyoureye ***** válasza:
100%
Nem! Az, hogy valakinek milyen meggyőződése van a világról ahhoz szerintem senkinek semmi köze. Ha mindenki csak annyit foglalkozna a saját dolgával, mint amennyit másokéval, már sokkal előrébb tartanánk. :)
2013. szept. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A kereszténység ez egy akkora tág fogalom, melybe rengeteg vallás tartozik, amelyeknek az égvilágon semmi köze egymáshoz. Szóval Kérdező, ez a kérdésed vagy a nagyfokú tudatlanságra vall, avgypedig a vallás iránti gyűlöletre.


Kicsit fura számomra itt ez a sok vallásellenes kérdés. Ha valaki nem hisz, nem vallásos, nem érdekli a hit, akkor miért provokál másokat mindig? Akkor csak az irigység vezérelheti, vagy fáj neki valami.... Magamból indulok ki.... én például közömbös vagyok a foci iránt, egyáltalán nem köt le semmilyen téren. Így felőlem mehet a tévében bármilyen VB, felőlem megnyerheti Magyarország a VB-t is akár, számomra nagyobb probléma az, hogy a kutyám mennyit reggelizett, mint a foci. Magyarul: nem érdekel a foci, ezért semmilyen formában nem foglalkozom vele.

Akkor egy vallástalan ember, akit nem érdekel a vallás, nem hisz, miért foglalkozik mindig ennek bántásával...

:)

2013. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Vallásellenes kérdések? JA értem, a vallás csak a kereszténység lehet. Más vallás nincs is. Micsoda széles látókör! tipikus keresztény.
2013. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a kereszténység lehet vallás, de ha nem tűnt volna fel, itt 99%-ban azokat bántják nem?
2013. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!