Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Antikrisztus, nagy figyelmezte...

Antikrisztus, nagy figyelmeztetés, szabadkőművesek és hasonlók; ezeknek mennyi alapja van?

Figyelt kérdés
sok vallásos rokonom, ismerősöm van, akik eddig csak a szokásos keresztény dumát nyomatták (imádkozz, mert különben pokolra jutsz, gyónjál, áldozzál, mert nem lesz jó vége ha nem stb), de most elkezdtek mindenféle antikrisztusokról beszélni, meg, hogy a jelenlegi pápa a sátán szolgája, a Vatikán tele van szabadkőművesekkel, akik fel akarják építeni a világkormányt, meg világvallást... meg, hogy ez Istennek nem tetszik, és majd jön a nagy figyelmeztetés és egy csomó ember megtér majd... én csak nézek, hogy hogy lehet ennyi sületlenséget összehordani, de olyan fanatizmussal mondják ezeket, hogy mindig megfordul a fejemben, hogy mi van ha tényleg van valami valóságalapja, bármennyire abszurd is. Nem hiszek én az ilyen dolgokban, csak érdekes. Ti mit gondoltok erről?
2013. dec. 27. 15:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ja,és tudnál valami geofizikai levezetést adni erre a "Föld kicsúszik a tengelyéből" dologra?Esetleg a precesszióra gondoltál?
2014. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Katolikus vagy? csak megkérdezném
2014. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

[link] itt van


Ki vagyok én, hogy egy meleg felett ítélkezzem...?-Ferenc pápa szavai

Ilyet nem mondana egy pápa ha nem érdekelné és ha úgy viselkedne ahogy kell akkor nem engedné meg. Isten szereti attól azokat az embereket attól hogy melegek csak nagyon nagy halálos bűnt követnek el és ez neki nagyon rosszul esik. És így Ferenc pápa ellent mond Istennek hogy nem érdekli de azzal semmi baj hogy attól nem ítéli el a saját szemében és az egyházéban a melegeket csak az a baj hogy engedi nekik nem tesz ellene semmit.Én se ítélem el őket azért amilyenek de természetellenesen viselkednek és ez nem tetszik Istennek. Erről már van de ha másról nem találok mert rossz helyen keresgélek vagy lehet nem is létezik (de tudomhogy valahol valamilyen ilyennel kapcsoltos cikket olvastam) és mielőtt elkezdenéd nekem mondani hogy én meg mondtam meg hogy nekem van igazam (nem érdekel) mert tudom hogy nekem igazam van.

2014. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
és majd rá fogsz döbbenni te is hogy igazam volt lehet hogy nem most de a közeljövőbe majd amikor már jobban ellentmondanak istennek és jobban át lesznek úgymond írva vagy át költve az ő szavai és sok lesz a probléma a világban a szenvedés a világ vezetői és egyéb emberek miatt majd rá jössz hogy nem mondtak hülyeséget azok az emberek akik mondták ezeket a fontos dolgokat.
2014. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Itt a másik [link] olvasd el


"Összeütközik két üstökös "mondhatják arra is hogy akkora volt a lökő erő hogy a föld kicsúszott a tengelyéből lehetséges ha nagyobb méretű üstökösről van szó.Nem?

2014. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
77%

"Ilyet nem mondana egy pápa ha nem érdekelné és ha úgy viselkedne ahogy kell akkor nem engedné meg."


Most ugye tudod, hogy orbitális b*romságod írtál?

Ez nem támogatás, vagy ellenkezés, hanem őszinteség és figyelemfelhívás. Vannak meleg hívők is, és főképp arra gondolt, hogy nem ítélkezhet olyasmi felett, ami

1. ami fölött nincs joga

2. ami nem tartozik rá, közvetlenül

3. ami Isten feladata elbírálni, annak tekintetében, hogy mennyire bűnös az illető.


A pápa annyit tett, hogy elfogadta, hogy van ilyen NEM pedig támogatja, vagy egyetért vele.

2014. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
Jó te így gondolod én meg nem ennyi (többi nem érdekel)
2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Én tudom hogy ő egy gonosz ember csak még a dolgok elején nem mutatja meg.
2014. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
46%

Látom irracionális alapon nyugszik a gondolkozásod.

Gondolom minden sor mögé egy mögöttes tartalmat képzelsz, mint a most idézett szövegnél is.

2014. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Én nem fogok neked itt magyarázkodni nem érted nem érted
2014. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!