Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Antikrisztus, nagy figyelmezte...

Antikrisztus, nagy figyelmeztetés, szabadkőművesek és hasonlók; ezeknek mennyi alapja van?

Figyelt kérdés
sok vallásos rokonom, ismerősöm van, akik eddig csak a szokásos keresztény dumát nyomatták (imádkozz, mert különben pokolra jutsz, gyónjál, áldozzál, mert nem lesz jó vége ha nem stb), de most elkezdtek mindenféle antikrisztusokról beszélni, meg, hogy a jelenlegi pápa a sátán szolgája, a Vatikán tele van szabadkőművesekkel, akik fel akarják építeni a világkormányt, meg világvallást... meg, hogy ez Istennek nem tetszik, és majd jön a nagy figyelmeztetés és egy csomó ember megtér majd... én csak nézek, hogy hogy lehet ennyi sületlenséget összehordani, de olyan fanatizmussal mondják ezeket, hogy mindig megfordul a fejemben, hogy mi van ha tényleg van valami valóságalapja, bármennyire abszurd is. Nem hiszek én az ilyen dolgokban, csak érdekes. Ti mit gondoltok erről?
2013. dec. 27. 15:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed el a dolgokat az a te bajod
2014. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Jó,látom hülye vagy te az emberekhez.Mit is tejhetne?De most viccen kívül,áruld már el!

Fel kéne támasztania a spanyol inkvizíciót?Az megfelelne?Különben is,Ferenc pápa az eddigi szerintem első pápa aki a világi fényűzésen és politizáláson kívül csinál is valamit.Tényleg vissza akarja terelni a keresztényeket a szegényeken segítő,és toleranciát követő hívők útjára.Végre nem egy pápa aki csak uszítja a tömegeket,meg pofázik a semmiről a golyóálló üveg mögül.Egy emberséges,egyszerű emberek fejével gondolkodó alakot nevezel gonosznak.

De neked nyilván jobban bejönnek a II.Orbán pápa féle pápák,akik a középkorban a "szent" fegyveres zarándoklatokat lebonyolították,meg jó kis invesztitúra háborúkat folytattak.


És ismétlem:várom a terveidet a melegek visszaszorítására.Mert gondolom ez lenne a célod.


UI.Nem pont a Biblia beszél valami olyasmit hogy ne ítélkezzünk senki felett se?Álszent egy keresztény vagy te!

2014. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
63%

És csak most látom hogy fizikában is okoskodtál egy nagyot.

""Összeütközik két üstökös "mondhatják arra is hogy akkora volt a lökő erő hogy a föld kicsúszott a tengelyéből lehetséges ha nagyobb méretű üstökösről van szó.Nem?"


Aztakutyamindenségit!Mi a frász közvetíti az ütközés energiáját?A semmi?Ugyanis az űrben vákuum van (nem akármiért viselnek az asztronauták olyan kezeslábast)


És még mindig vegytiszta hülyeség hogy a Föld "kicsúszik" a tengelyéből.


-\_(°__o)_/-???


Egyszerűen hülyeség.

2014. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
36%

"Ha nem hiszed el a dolgokat az a te bajod"


Azt remélem tudod, hogy valószínűleg az illuminatus ügynökeivel vitatkozol. Úgyhogy elhiszik ők, hogyne hinnék, csak ők nem Krisztust tartják a megváltónak, hanem Lucifert, hát ezért az áthidalhatatlan ellentét.

2014. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
46%

Ezen jót röhögtem most utolsó!Én mint iluminátus meg mindenféle kecskebutzeráns szektás!Hatalmas!Az év poénja!Elképzeltem magamat hogy mindenféle logikámat eldobva,egy 2000 éves összeollózott mondavilág főgonoszát fogom isteníteni!XD


Előbb imádkoznék a teraszon kisarjadt gazhoz!Az legalább biztos létezik.

2014. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
36%
Nekem ez a véleményem, elég valószínűnek tartom hogy igazam van.
2014. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Hát most jól lehordtál mindennek de nem haragszom kaptam ettől már rosszabbat is.Megint mondom ha nem hiszed el akkor az a te bajod! Sziasztok!
2014. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
most olvasgattam végig a hozzászólásokat, hát megáll az ember esze :D félelmetes, hogy hogyan képesek egyesek minden buta hoaxot elhinni, amit a képébe nyomnak...
2014. jan. 22. 18:54
 39/39 anonim válasza:
36%
Van valóságalapja, de nem arról szól az egész élet hogy mi lesz a világvégén csak fel kell rá készülni. A szabadkőművesek teljesen antikrisztusi emberek, akik a sátánt szolgálják abban hogy elpusztítsa a világot. De a vallás és az egészséges Isten hit egyáltalán nem ugyanaz. Attól hogy nem jársz templomba, nem gyónsz stb. nem kerülsz a pokolba. Inkább olvasd a Bibliát és abban minden le van írva és ne emberek segítségét kérd mert ők nem tudhatják pontosan.
2014. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!