Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A bőrünket miért nem úgy...

A bőrünket miért nem úgy teremtette meg Isten hogy teljesen tudjon regenerálódni ha megsérül?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 17:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
mert az egér szőrös és nem borotválkozik:P
2014. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 sandor76 ***** válasza:
0%
Ugy van megalkotva.
2014. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert akkor nem haltak volna meg, amikor tűzesőt zúdított rájuk.
2014. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Utolsónál a pont!


De nekem van jobb kérdésem!

Miért Vannak autoimmun betegségek,amikor az állítólagosan finomhangolt test,olyan szarvashibát vét,hogy a T sejtek a saját szervezetüket kezdik el pusztítani?


Az állítólagosan nagyon pontosan kialakított biokémiai folyamataink során miért keletkeznek szabad gyökök,amik sejtkárosító,mutagén anyagokat eredményeznek?


Miért keletkezik bennünk (mindenkiben!) nap mint nap több száz rákos sejt?Tán nem tökéletes a DNS átírás?


Miért vannak olyan emberek,akiknél az állítólag tervezett agy,olyan szörnyű hibát vét,mint hogy majdnem az összes neuront egyszerre hozza ingerületi állapotba?(ezt hívjuk epilepsziás rohamnak)


Miért van az hogy a felnőtt szervezetben már csak korlátozott defferenciálódásra képes,erősen korlátozott számú őssejt van,ami a legtökéletesebb önregenerálást engedné meg?


Miért kezd el egyes allergizáló antigén anyagokra (amik különben nem különösebben ártalmasak pl.:tojás) olyan isszonyatos mennyiségű hisztamin termelésbe,hogy léguti görcsök,bőrkiütések,gyomorsavtúltengés alakul ki?Ezt hívják allergiás reakciónak.


Ha a teremtőnek abban az időtlen létsíkjában lesz egy kis szabadideje,ezt nyugodtan átküldheti nekem e-mailben.

2014. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

És egy felpontozásban fogadok bárkivel,hogy a JT-sek első vfálasza az összes kérdésemre az lesz:


"Majd megtudod"

2014. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerinte inkább majd megbánod :D
2014. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

@Möbiusz-szalag


Állom a fogadást. Én arra fogadok, hogy azzal magyarázzák, az ember tökéletesre lett teremtve, csak a bűn elrontotta.

2014. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Ott a pont az embert a bűn elrontotta, addig tökéletes volt nem öregedett stb. Meg az oroszlán is füvet legelt jókedvében, és a cápa is hínárdiétán volt. :D
2014. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint pusztán a giliszta maradt tökéletes, hiszen ha kettévágod, akkor két gilisztád lesz, kinő a levágott rész.

Úgy látszik, a giliszta kevésbé volt bűnös, bár annak is csak eljön egyszer a vég, azért mégsem halhatatlan, vagy ki tudja, nem látok a föld alá, lehet, hogy hatezer évesek a giliszták, miért is ne és eszerint vagy nagyon szereti őket az Úr, vagy figyelmetlen volt velük szemben.

Az is lehet persze, hogy maga az az alma, vagy gyümölcs volt kukacos, amit Ádámék bekebeleztek és ez valamiképpen kihatott a gilisztákra, mert azok aztán tudnak regenerálódni, nem úgy, mint az emlősök. Nem is lenne rossz, a disznónak húsvét előtt leamputálnák a sonkáját, de újra kinövesztené, meg fogatlan ember sem lenne, aztán féllábú, félkezű szintén, minden újra kinőne, akárcsak a hajunk.

Akkor lehet, hogy a pedikűrösnél lábat vágatna az ember és nem igazán értem, miért pont a bőr szúrja a szemed, hiszen az egészen jól regenerálódik, de persze én nem vagyok bőrgyógyász.

Csupán egyetlen röpke időszak volt, amikor kissé otthonosan mozogtam a bőrbárban, lévén, hogy az akkori kedvesem igen adakozó szívű volt és a fél országgal rokoni kapcsolatba hozott, már feltéve, hogy a sógorság annak számít. Igazi bombázó volt különben és nagyon aranyosan csicseregte a fülembe, hogy szeretettel várnak a fent nevezett intézménybe, ahol szurikát fogok kapni, megjegyzem ezt akkor már sejtettem és azóta jelentősen megnőtt a megbecsülésem a ronda nők iránt, abból a téves feltételezésből kiindulva, hátha az senkinek sem kell és ezért kényszerűségből monogám marad.

A kedvenc bombázómról a továbbiakban sürgősen lemondtam és ezt nagyon helyesen tettem, mert aztán alaposan ellátták mindennel, ami szem, szájnak ingere, egyszerre lehetett kapni tőle trippert lapost fejtetűt, sőt rühöt is (kár, hogy Noé ezeket is átmentette), igaz legalább fizetni nem kellett érte, mert minden ingyen volt.

Ha már a bőrnél tartunk, lehetséges, hogy ótvar is volt a kínálatban, de ez már olyan gyerekség, amit egy edzett nőcsábász fel sem vesz, főleg ha a drágája annyira tetszetős, hogy mindenki töri magát utána és legalább azzal vigasztalhatja magát, hogy az édes nem abból a fajtából való, aki mindenkivel, csak vele nem, mert az a legszemetebb dolog a világon, ezt készséggel elismerem, bár azóta lényegesen óvatosabb lettem és néhány apró tesztet lefolytatok, mielőtt a tettek mezejére lépve hanyatt dönteném a huncutot, mindkettőnk nagy örömére és megjegyzem, eszem ágában sincs tehenet venni, ha tejet akarok inni és teszek a papok szenteskedésére, akik szerint mindenkit el kellene vennem feleségül, akit az idők folyamán megölelgettem. No hiszen, szép kis háremem lehetne, Ali pasa is megirigyelhetné, bár a legénykori "legyet is röptiben" hozzáállásból már régen kinőttem és azóta csak olyannal próbálkozom, akinek szívesen csinálnék akár gyereket is, mert végül is mégiscsak ez a dolog célja és értelme.

Remélem, hogy kissé feldobtam ezt a kérdést, annak dacára, hogy jelentősen elkalandoztam, amiért bocsánatért esedezem, de jól esik elképzelnem egyik, másik vallásos ábrázatát, amint a száját is eltátja, bár ilyen kérdésekben a világ sosem volt annyira prűd, mint amilyennek mutatja magát és személyesen is ismerek akár papokat is, akik meglehetősen érdeklődnek az ilyesfajta dolgok iránt, magyarán máson sem jár az eszük, csak a kamatyoláson, amit a bőrgyógyászok közül is tanúsíthatnak némelyek, hiszen a kór őket sem kíméli.

Azért az emberi szervezet öngyógyító képessége nem is annyira vacak, akár az evolúciónak, akár az Istennek köszönhetjük és a ragyás bőrű, szeplős, csúnyácska leányzókat sietek megvigasztalni, ha tejfehér bőrű szépséget látnak, nem kell sárgulniuk az irigységtől, mert azt is unja valaki, ebben egészen biztosak lehetnek és ez hatalmas kritikája a házasság intézményének, továbbá rávilágít a temérdek válás okára is, ami manapság sokfelé előfordul.

:)

2014. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
A bűnbeesés előtt a lélek teljesen meg tudta gyógyítani a testet. Utána elvesztette ezt a képességét, és csak a test maga gyógyítja magát.
2014. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!