Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Izraelből kitiltották a...

Izraelből kitiltották a karácsonyfát.! Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 18:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

De azért érdekes hogy mekkora 0%-os lett a válaszom.

Szálasival együtt mondhatnám: "igen nagy az az igazság, amit én hirdetek, ha itt ilyen nagy és fékezhetetlen gyűlölet nyilvánul meg velem szemben"

2009. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem a hungaristákat.Én őket nem tartom annyinak sem mint a zsidókat.Nem vagyok zsidó sem ,sem más nemzetiségű sem,"SEM ROMA SZÁRMAZÁSÚ" ,hanem egyszerűen magyar vagyok.Mire az a fene nagy magyarságuk?Hol voltak egy pár évvel ezelőtt? SEHOL!!!! Alapított valaki egy idióta jobbik pártot ami tele van rasszista fajgyűlölőkkel,ehhez alapítottatk egy gárdát meg a nagy "hungaristákat"!Inkább emelnék meg a hátsójukat és keresnének valami elfoglaltságot maguknak,nem pedig olyan dolgokkal foglalkozni amihez egyáltalán nem is értenek.A mi lakóhelyünkön is van egy házaspár akik "gárdisták",van egy boltjuk,utálják a cigányokat.DE,és mégegyszer DE,a cigányokból tartja fenn a boltját ,mert ha ők nem vásárolnának nála akkor már rég felkopott volna az álluk.Megjegyzem a férj az egész fiatalságát cigányokkal töltötte el.Sajnos ez a gondolkodásmód már annyira átitatta az egész családjukat ,hogy már az iskolában az igazgatőnő eltanácsolta a gyermeküket ,mert állandóan zaklatta a roma származású gyerekeket.Na nem a vele egykorúakat,hanem akik sokkal kisebbek nála.Annyi vér már nem volt a p....-ban,hogy a vele egyidősökkel kezdjen ki.Nagyon is egyetértek a bírósággal.Semmi keresnivalójuk ezeknek itt.Pont az ilyen emberek nem igaz magyarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

"Mire az a fene nagy magyarságuk?Hol voltak egy pár évvel ezelőtt? SEHOL!!!! Alapított valaki egy idióta jobbik pártot ami tele van rasszista fajgyűlölőkkel,ehhez alapítottatk egy gárdát meg a nagy "hungaristákat"!"


Ostoba állat vagy, nem több!

A hungarista mozgalom 1930 óta létezik!

Egy hungarista sosem szavaz a Jobbikra, mivel annak a politikája hungarista-ellenes!


Olvass egy kis történelmet és a hungarizmust ne keverd a nemzeti radikalista hortyhzmussal.

De ratjad nem hiszem, hogy segít.

Műveletlen, ostoba gyűlölködő állat vagy.

Sosem fogod megérteni, mi a hungarizmus.

2009. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%
A hungaristák csupán pár tucat félnótás, akik a klinikai eset Szálasi követői. Nem kell velük foglalkozni, annyira jelentéktelenek és nevetségesek. Nem is utálom őket, max. sajnálom.
2009. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
wir müssen die....
2009. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

Én erről a hírről nem hallottam semmit, nem kamu???

Csak azért kérdem, mert keresztény jelkép a feszület, és nem a karácsonyfa:))

A karácsonyfa inkább csak egy nagyon kedves szokás, de nem vallási jelkép.

2009. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%

ki elfogadhatóbb Isten előtt? aki ugrik a himnuszra, zászló előtt tiszteleg, de gyűlöli testvérét? vagy az, aki "csak" tiszteli hazáját, de nem gyűlöli testvérét? érdekes kérdés.

vajon van olyan, hogy magyarok istene? vagy csak 1 Teremtő van, aki számára minden nemzetből elfogadható az, aki cselekszi az Ő akaratát?

2010. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
62%
minden, a bibliát Isten szavaként elfogadó embernek el kellene gondolkoznia azon, hogy vajon a karácsony megünneplése elfogadható e Isten előtt. a betiltását nem támogatnám, hisz mindenknek saját akarata szerint kell cselekednie.
2010. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

De nagy hülyeség ez a nagy hungaristázás, meg a többi... nem akarok megbántani senkit, a hungarista beírót sem, sőt, kiemelem, én nagyon szeretem a hazámat, és nagyon sajnálom, hogy olyan itt a helyzet, amilyen. De tök fölösleges bárkit beskatulyázni, ha valaki hungarista, az nem pejoratív, a Gárdával sincs semmi baj...

A cigányokkal meg az a helyzet, hogy általában azok utálják őket, akiknek a környezetükben élnek cigányok. Az én városomban is rettenetesen nagy a kisebbségi bűnözés és a kisebbségi probléma. Ennek ellenére ismerek olyan cigányt, akivel semmi baj, és normálisabb, mint a magyarok közül némelyik. Szóval hagyjuk ezt a hülye általánosítást! Tiszteletreméltó az, aki szereti és tiszteli a hazáját, és szánalomra méltó az, aki még saját hazájának történelmét sem ismeri!

Na ennyit erről.

2010. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
na még ide is bepofátlankodnak a jehovások...
2010. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!