Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anyukák, mikor veszitek meg a...

Anyukák, mikor veszitek meg a Karácsonyfát?

Figyelt kérdés

Érdemes várni Karácsony előttig, vagy már úgyis kivannak vágva a fák előre. És amit utolsó pillanatban vennék az már most ott áll a kereskedőnél?

Ki fogja bírni ha a héten megveszem, vagy lepotyognak a tűlevelei? Normann fenyőt vennék.


2010. dec. 1. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Majd apa!
2010. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Utolsó napokban az ára a töredéke, a fák ugyanazok.

Mi gyerekkorom óta az utolsó napokba vesszük.

2 m-es ezüstfenyőt, 3-4 e ft-ért.

2010. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Már megbocsáss, de ez a férfiak/apukák kiváltsága.
2010. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk műfenyő van már évek óta.

A babánk még csak 1 éves, majd jövőre lesz igazi.

2010. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is majd utolsó nap, vagy egy nappal előtte (amikor még van bölcsi, az alatt hazafelé elintézem), aztán kilógatom a fát az ablakon :) Így az utolsó pillanatig titokban marad :)

Igazából nem tudom, hogy ugyan azok a fák vannak-e ott már most is, amiből én majd kiválasztom a miénket, úgy vagyok vele, hogy a faárus vigyázzon csak rá egy hónapig, egy napig meg majd én :D

2010. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked meg mi bajod van?
2010. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Van Férjem, csak dolgozott mikor a fát szerettem volna megvenni. (Egyébként Apukám eljött velem és a kisfiammal, hogy segítsen elcipelni az autóig.)

Az Ikeában van akció másodikától, 4990 Ft db-ja a Normann fenyőnek. Januárban visszaadnak 4000 Ft-ot vásárlási utalványként. Így 1000 Ft-ba van a fa mérettől függetlenűl.

Felhívtam a vevőszolgálatot, és azt mondták 4000 db fát vágtak ki, ebből kb 60 db 2 méter körüli.

Ezért, hogy sikerűljön szép nagy fát venni nyitásra mentünk, amikor ugye a Férjem dolgozott.

Sikerült is megvenni, gyönyörű.

A kérdés arra vonatkozott, hogy bírni fogja-e Karácsonyig, illetve milyen praktikák vannak, amivel növelhetem a tartósságát.

Ennyi rosszindulatú ember válaszára nem számítottam...


Kellemes ünnepeket mindenkinek előre is!

2010. dec. 4. 08:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Nevess egyet, ne torodj veluk. Irigy, unatkozo, bunko emberek mindig leteztek, es letezni fognak. Kellemes Karacsonyt Nektek is.
2010. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi évek óta olyan karácsonyfa tartót használunk aminek az alja egy ilyen cserépből készült kis tál szerűség, amibe vizet tudunk rakni. Amíg a fa bent van a házban, nagyon jól fogja bírni vízzel, viszont ha kint rakod vízbe megfagy a fa. Ha megoldható szerintem vigyétek be a házba és ott rakjátok vízbe.
2010. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

csak egy volt rosszindulatú

azaz hoyg nálunk ez a férfiak kiváltsága, az csak olyan jóindulatú ötlet volt, nem cikizés, ne szívd mellre. A tartásdíjas biztos valami kitett apuka volt, friss sebekkel.

A normann nem potyog.

2010. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!