Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehovások, ha az evolúció egy...

Jehovások, ha az evolúció egy butaság, akkor miért van szükség folyton új védőoltások kifejlesztésére?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 18:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
10%

..én nem vagyok az oltás ellen, rengeteg életet megmentett, az biztos.


De itt van egy de....a múltkor olvastam, hogy az egyik Amerikai laborból újra kiszabadult valamilyen vírus....


Tudjátok nem tartozok ahhoz a fajtához, aki valamit elolvas és azonnal bedöl mindennek.... de.... nem tartom éppen a legbölcsebb dolognak azonnal bedölni minden "tudományos" hírnek....mert a tudományos hír holnap lehet egészen más.


Annyit tudok, hogy 2-3 évvel ezelött az "sertés" vagy milyen influenza ellen akartak nekem is védöoltást adni... ismerek olyan személyeket akik az oltás után szörnyen betegek lettek.... azt sem bírja ki mindenki


Különben azt hiszem ez a kérdés egy kicsit hmmm ....

2014. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
27%

..és még talán ennyit hozátennék még


egyre súlyosabb a szennyezettség, a víz a levegö, az ételek tele E-vel, mütrágya, permetezés ez ellen az ellen, mert különben nincs termés.... A borzalmas nyomornegyedek a világban mindenfelé, az alacsony hygiena, a mocsok, piszok, az alultápláltság a rengeteg stressz, a sok háború, ez mind hozzájárul, hogy az emberek egyre jobban torzulnak sajnos.


Nem müködik normálisan az imunrendszer.... hát ez evolució? én talán úgy mondanám degeneráció

2014. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
89%

"Nem müködik normálisan az imunrendszer.... hát ez evolució? én talán úgy mondanám degeneráció"


Ahogy a jobb életkörülmények magasabbá, életerősebbé tette az embereket, úgy ez igaz visszafelé is. Embereknél már nincs kiválasztódás, nincs határtalan versengés stb. stb. mind az állatok többségénél.

A degenerációban szerintem is igazad van, de ez végső soron az ember önpusztító hajlamának köszönhető.

2014. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
89%

"de biztos, hogy a vírusok sokszínűsége és változatossága bizonyíték az evolúcióra?"

A kialakulásuk.

Tegnap ezek a vírusok még nem léteztek.

2014. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
12%
De ha a vírusok nem élőlények, akkor miért is beszélünk evolúcióról az esetükben? Lehet, hogy tegnap még nem voltak, de oltóanyag nélkül is változhatnak. Viszont akármennyi ideje is változnak, nem lettek mások, mint vírusok. Vagy van olyan vírus, amiből más lett, mint vírus? Az emberek is ahányan vannak, annyi félék, de attól még mind emberek.
2014. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
91%

"ha a vírusok nem élőlények, akkor miért is beszélünk evolúcióról az esetükben?"

Mert az evolúció nem csak élőlényekre érvényes.


"Viszont akármennyi ideje is változnak, nem lettek mások, mint vírusok."

Ne haragudj: van neked fogalmad arról, hogy mi az evolúció?

Nézz utána, kérlek.

2014. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
13%
Egyedfejlődés, de nem fejlődtek sehová. Maradtak azok, amik voltak. Figyelj, semmi bizonyítékot még nem mondtatok, hogy a vírusok változása bizonyíték lenne az evolúcióra. Pedig a kérdés szegről-végről erről szólna, nem?
2014. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
87%
Szegről-végről te sem sokat változtál a majomhoz képest.
2014. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
10%
Ez sem az a bizonyíték fajta, illetve másra bizonyíték, de ez most nem kérdés.
2014. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
91%

"Figyelj, semmi bizonyítékot még nem mondtatok, hogy a vírusok változása bizonyíték lenne az evolúcióra."


Az is evolúció, ha a vírus vírus marad. Az is ha ember ember marad, csak változik a bőrszíne.

Amire te vagy kíváncsi az az egész mikrostruktúra megváltozása, de arra tapasztalataim szerint nem vagytok elég türelmesek.

2014. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!