Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen vallású vagy Péter?

Milyen vallású vagy Péter?

Figyelt kérdés
Sok válaszodat olvastam, némelyik elég meggyőző és érdekelne, hogy milyen felekezethez tartozol, ill ott milyen funkciót töltesz be
2010. jan. 11. 11:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
erre én is kíváncsi lennék....remélem, Péter válaszol a vele kapcsolatos kérdésekre is :))
2010. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Kérdező!

Mormon felekezethez tartozom.

Remélem tudtam segíteni!

Üdvözlettel: Péter

2010. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
kérdező,miért vagy ennyire beleakadva Péterbe?? :))
2010. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Ki az a Péter?
2010. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
az első GYK CELEB :D
2010. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%

12:16-os nem Péter az tuti

egyrészt én tudom, hogy Péter milyen felekezetű (de nem mondom meg, majd ő ha akarja)

másrészt aki a nevében írta, az máskor ügyeljen hogy a 'hasznosválaszadásiszázaléka' egyezzen meg Péternek más kérdéseknél található azonos mutatójával.

üdv


ui.: Péter, te valamit nagyon tudhatsz, ha ennyire rádszálltak ;D

2010. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
63%

A mormonok azok, akiket az utcáról úgy lehet felismerni, hogy öltöny-nyakkendő és (gondolom) biblia a kézben? Van kitűzőjük, rajta a nevükkel, stb?

Ha igen, lenne egy kérdésem: fiúkat/lányokat, fiatal nőket/férfiakat láttam már így az utcán, mindig nagyon szépen öltözve, és általában szép, kedves emberek. Sőt, Rómában olyat is láttam, aki kimondottan jó pasi volt.

Titeket az alapján válogatnak ki, hogy hogy néztek ki? Már gondolom itt a térítési munkát. Ha jól nézel ki, mehetsz az utcára, ha nem, marad a Gyakori kérdések???:)

Na jó, ez vicc volt, de tényleg, beszámítják a külsőt? Azt nem hiszem azért, hogy minden mormon eleve elrendelten szépnek születik.

2010. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
69%
35-ös vok. 39-esnek: most komolyan. Kiről beszéltek? Kezd érdekelni, ki is ez a Péter:)
2010. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%
Bibliaház Gödöllő...XDDD
2010. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
48%
Péter valójában egy jobbikos politikus :D
2010. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!