Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak engem idegesít Péter?

Csak engem idegesít Péter?

Figyelt kérdés

Kedves Kérdező! Kedves Hozzászóló! Így indul általában, majd a kérdéssel kapcsolatban elmondja a nézeteit, ami általában nemis ad választ a kérdésre, hanem csak amolyan a kérdéshez alig kapcsolódó eszmefuttatás. Majd barátságosan megjegyzi, hogy remélem tudtam segíteni, végül elköszön: Üdvözlettel: Péter.

Mindenhol ott van. Mindenhol. Alig van olyan topic valláskritika témakörben ahol ne lehetne belebotlani. Szerintem ijesztő.


2010. jan. 10. 23:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!

Remélem igazából nem utál engem, csak heccelődni akar velem!

Remélem tudtam segíteni!

Üdvözlettel: Péter.

2010. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
77%
Már láttam az írásait engem nem zavar
2010. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar. Sokkal jobb mind a sok fafejű kötekedő hülye. Bár ami igaz az igaz, kicsit jobban tarthatná magát a kérdés témájához.
2010. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
88%
Vannak itt rosszabbak is...
2010. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
76%
Nem idegesít. Amit ír, azt legalább saját maga fogalmazza meg és nem csak bemásol valamit, mert azok aztán idegesítőek.
2010. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
71%

Én még nem is láttam.


Különben engem azok idegesítenek, akik bármilyen témánál közlik, hogy A) pedagógus B) kismama/3 hónapos kislány anyukája. Mindegy miről van szó, de mintha ez megerősítené őket.


Na meg az okoskák, akik vagy bemásolnak dolgokat, vagy a kérdéstől függetlenül elkezdenek okoskodni, akár a helyesírásról, akármiről.

2010. jan. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
69%

Én még nem láttam, bár sejtem miért.


Kedves Péter!

A szépség és divat témakörbe nem teszi tiszteletét ugye?

Pedig kitörő örömmel olvasnám válaszait a "hogyan sminkeljem magam?" és a "legyantáztam a nemi szervem, most viszket mit csináljak?" jellegű kérdéseknél.

Remélem tudtam segíteni és mindenkit melegség és boldogság öntött el a válaszom olvasása közben.

Ámen!

2010. jan. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
54%

SZerintem az Üdvölettel Péterre nem lehet haragudni, nagyon kedves hittéritő vagy hittanoktató, esetleg ez a Feladata. szerintem a kérdések egy részét is ő teszi fel okulásunkra, hogy aztán megadja a helyes válaszokat is.

A hitetleneknek viszont nem is válaszol.

2010. jan. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
75%
Biggyeszd minden hozzászólásod alá te is azt amit ő:Üdvözlettel: Péter. Ehhez neked is jogod van,ettől ezek az egoisták abba szokták hagyni.Max az adatlapodon kiveszed a pipát a "lehessen neked e mailt írni" elől és még csak reklamálni sem tud az okostojás.
2010. jan. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 ceri ***** válasza:
30%

Nem értelek benneteket! ez egy nyilvános oldal. Mért zavar benneteket, ha vallásos ember is hozzászól? Vagy az a baj, hogy nem burkolódzik névtelenségbe? Vagy irritál benneteket, hogy annak megfelelően viselkedik, amit a kereszténység tanít?

Alakítsatok egy belterjes, zártkörű "utálom a keresztényeket" klubbot.

Lehet, hogy számotokra kedvesebb lenne a "B...tok az any.tok" köszönés, de nem vagyunk egyformák.



B...tok az any.tok, nem péter

2010. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!