Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A barátnőm a képembe vágta...

KnightBalazs kérdése:

A barátnőm a képembe vágta hogy nem létezik Isten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezek után másként nézek rá. Miért nem hisz benne ?

2014. aug. 8. 08:52
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
90%
Mert ő Chuck Norrisban hisz!
2014. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
92%
Van aki hisz, van aki nem.
2014. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
80%
én is ateistának vallom magam nem hiszek Istenben...más dolgokban hiszek...de én sem akarom ráerőszakolni senkire a saját 'vallásom' rám se akarja rám erőszakolni senki! ezt el kell fogadnotok egymásban és nem erőszakolni a másikra semmit...te elfogadod, hogy ő nem hisz a létezésében, ő meg elfogadja, hogy te hiszel benne...
2014. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene hinnie benne, az élet szar!
2014. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel kinyilvánította, hogy nem vagy Isten !! Vérlázító ! Ott kell hagyni az ilyet !
2014. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Miért ne létezne? Azért mert a benne való hit lemondásokkal jár? Vagy mert szenvedés van a világban? Vannak fodrászok ugye? Mégis nap mint nap látni kocos hajú és borzos embereket. Kinek a hibája a fodrász-é vagy a kocos-borzosé? Ki kéne megkeresse a másikat? A szenvedők is ezt kéne tegyék...
2014. aug. 8. 09:02
 7/48 anonim válasza:
90%

Oké

Helyesbítek: nem egy isten van. Egy isten nem lenne képes így szopatni... legalább 4en vannak!

2014. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
78%
Mindenkinek meg van a maga hozzá állasa hogy miben hisz és miben nem ezért eliténi valakit nem érdemes a barátnőd nem hísz istenben attól még ugyan az a személy akibe te bele szerettél.
2014. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
64%
Hát fogadd el, ahogy ő is azt hogy te hiszel benne. Milyen az istenképed kisbarátom? Remélem nem az ördöggel cimborálsz.
2014. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

ha te hiszel benne akkor higgy! ne kérd ezt mindenkitől!


ha létezik isten akkor létezik sátán is...és ha létezik akkor én inkább a sátánt választanám, mert mindenki isten szeretetét kéri...a sátánt kevesebben szeretik, tehát több ideje és szeretete van 1-1 követőjére...tehát több szeretet kapnék tőle...gondolom te elítéled ezt a nézetet de ha létezik mind2 én így élnék...a sátánhoz imádkoznék...akkor jobb ha nem hiszek benne igaz? én másban hiszek, mások abban nem hisznek, de nem is erőszakolom senkire...és nem hagyom, hogy valaki rám erőszakolja a hitét, a legjobb barátom vallásos, isten hívő, az anyja is...mégis nagyon jól megvagyunk, elfogadjuk egymás véleményét...

2014. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!