Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy megfogtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy megfogtam az isten lábát véglegesen?

Figyelt kérdés

4éve vagyok együtt a barátommal. Nem iszik, nem cigizik és nem igazán szeret bulikba sem járni, max bowling, biliárd vagy haverokkal beülni valahova. Még nem csalt meg és érzem,hogy szeret és hiányzok neki.Mindent tudunk egymásról,de tényleg. Mindig mondja,hogy majd el fog venni feleségül és velem akarja leélni az életet. Mindketten elsők vagyunk egymásnak.. és ez zavar,mármint nekem ha rajtam múlik nem fog kelleni soha más,de ő mégis csak pasi.. és nem élte még ki magát..

Előfordulhat,hogy egyszer rájön,hogy dughatnékja van? És más lányokat akar? Mert akkor semmi értelme annak,hogy ígérget.


2012. febr. 7. 22:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2012. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
19 mindketten. Tehát még fiatalok.
2012. febr. 7. 22:03
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
Pontosan, de ez a veszély rád is vonatkozik, egyikőtök sem élte ki magát, egyikőtök sem tudja milyen lehet mással a szex.
2012. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok de egyet elárulok.

A bizalom a legfontosabb. Ha most ezen aggódsz és nem bízol benne akkor ezzel fogod a kapcsolatot megölni. Add meg neki a lehetőséget és éld meg a kapcsolatot vele, élvezd ki minden pillanatát.

2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Írtam,ha rajtam múlik nekem nem kell más. Én ilyen vagyok le tudnám vele élni az életem.
2012. febr. 7. 22:05
 6/30 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

Akkor bízz benne, hogy ő is így gondolja.

Amíg nem ad okot arra, hogy másképpen gondold addig ne tedd.

Élvezd az életet vele és kész ;)

2012. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%
Mi is négy éve vagyunk együtt (23F-20L) és már voltunk másokkal együtt (mármint egy másik párral csere féleség). Most is mentünk volna, de valami közbejött.
2012. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Macs1209 ***** válasza:
41%

De ezt róla 100% nem tudod elmondani. Férfiba van vadászösztön, és 99% nem áll meg az első lánynál.

Olyanról tudok, hogy a pasinak volt más, a nőnek nem,

és már férj feleség, de a első pasi-első nő felállásra

nincs példa az ismerőseim között, pedig több 1000 embert

gondoltam végig.

2012. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerünk sem téged, sem a párodat, nem fogunk tudni használható választ adni.

A szüleim 16 ill. 17 évesek voltak, amikor összejöttek, elsők voltak egymásnak és a mai napig imádják egymást. Én 2 és fél évig jártam egy sráccal, akivel szintén elsők voltunk egymás életében (komoly érzelmek és szex terén is), mégis rájött a srácra az "én szeretlek, de még élni akarok" és elhagyott. De tudod mit? A mai napig egyetlen percre sem bántam meg, hogy együtt voltam vele, mert amíg tartott, nagyon boldog voltam. Ha akkor olyanokon kattogott volna az agyam, mint most neked, biztos megkeserítette volna a kapcsolatunkat (vagy csak az én lelkemet). Szóval örülj, hogy ilyen remek srácot találtál, és élvezd a boldogságot :)

2012. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%

Nekem van ismerős körömben...

Első pasi-nő és első pasi-pasi felállásra is.

Mindegyik pár boldogan él. Egyikük 8 éve és már házasok a másikuk 11 éve és ha jól tudom tavaly külföldön esküdtek.

Van rá kevés példa.

2012. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!