Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » 1 eve nem jarok egy gyulekezet...

1 eve nem jarok egy gyulekezetbe es most tudtam meg hogy a vezetok azt mondjak masoknak rolam hogy orrba szajba iszok es ossze vissza hazudozok stb es nem ertem minek talalnak ki ilyeneket aminek semmi igazsag alapja sincs?

Figyelt kérdés
Meg csak nem is csinaltam balhet a tavozasomkor hanem normalisan megmondtam nekik hogy nem jarok tobbet alkalmakra. Arra gondoltam hogy esetleg ezzel akarjak elerni hogy masoknak azt mondjak hogy nem miattuk mentem el hanem hazudoznak rolam. Nehogy veletlenul rajojjon a tobbi ember aki oda jar hogy miattuk jotttem el.

2015. ápr. 2. 19:55
 1/10 Ozmium42 ***** válasza:
Alábecsülöd a kognitív disszonancia erejét.
2015. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"nem ertem minek talalnak ki ilyeneket aminek semmi igazsag alapja sincs?"


Akkor jó sok eszed lehet, ha még ezt sem érted.

2015. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na megjottek az okos valaszadok
2015. ápr. 2. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mit mondanak, azok a primitív, hazug nullák?

Úgy sem hitelesek. Normális ember az eszméjük miatt is arcon röhögi őket vagy köpi.

2015. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekik az az érdekük, hogy befeketítsenek a nyáj előtt, így megakadályozva, hogy a többi birka is elbóklásszon.
2015. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára attól félnek, hogy jelentős ok van, amiért nem jársz többet közéjük. Ekkor az az érdekük, hogy a többiek ne legyenek veled kapcsolatban, illetve előre hiteltelenné akarnak tenni, mert ha esetleg a téged tőlük elfordító erő akkora, hogy másokra is hathat, akkor lásd a fenti válaszokat...
2015. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lebannen ***** válasza:
100%
Ebből látszik, hogy helyesen döntöttél egy éve. Ez a te életed, senki másé. Csak azok véleményére hallgass, akik szeretnek, és akikben megbízol.
2015. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondoltam hogy esetleg ezzel akarjak elerni hogy masoknak azt mondjak hogy nem miattuk mentem el hanem hazudoznak rolam. Nehogy veletlenul rajojjon a tobbi ember aki oda jar hogy miattuk jotttem el."


Így van.Aki saját döntéséből hagyja ott a gyülekezetet,az mindig veszélyes a vezetőkre nézve,mert ez egyúttal feltételezi,hogy valamire rájött,amire nem szabadott volna.Ezért félnek,hogy más hívek is kapcsolatba kerülnek vele,és vége az agymosásnak.

2015. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd a dolog jobbik oldalát: legalább volt pár nyugodt éved. Én soha nem jártam ilyen-olyan gyülibe, és folyamatosan ugyanezt mondják rólam. :)
2015. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik gyülekezet ez?
2015. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!