Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Sátán teremtette a csúnya...

A Sátán teremtette a csúnya embereket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 16:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

9. Nem hiszem. Szerintem tévedsz. Én már láttam tényleg szép embert elhanyagolt külsővel és mocskosan is és akkor is szép maradt.


Itt inkább biológiai adottságokról van szó. A csontszerkezetén, a bőrön, stb. lehetetlen változtatnia valakinek.


Tehát nem azon, hogy kinek van pénze hajzselére, sminkre, biokajára, egyéb cuccokra, amikkel lehet formálni a dolgokat.

+ Ahhoz, hogy valaki cigivel vagy droggal elrontsa magát, évtizedek kellenek.

2015. ápr. 15. 17:26
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem tévedek :)
2015. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Nincsen csúnya ember.


Van buta, írígy, vagy gonosz, aki szándékosan árt a másiknak....az csúnya ember. Mégha külsöleg szép is.


A Sátán nem tud teremteni semmit sem. Csak a rosszat kavarja.....

és tudod, hogy a Biblia szerint nagyon is szép volt?

2015. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
12. Oké bammeg. Akkor rágcsálok egy kis zellert, hátha megnövesztem vele a csontjaimat, oks? :D
2015. ápr. 15. 17:29
 15/31 anonim ***** válasza:
miért? Mi a baj?
2015. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

13. Ez így működik...a mesékben. (Habár ott általában mindenki szép, így nem éri.) De a valóságban kevésbé számít az, hogy ki hogyan cselekszik, kinek árt, stb. Az emberek inkább azt nézik, hogy kik szimpatikusak nekik külsőleg. És a rossz az, akit pedig nem találnak szimpatikusnak. Stb. :D

Szerintem ez így működik. Legalábbis így megfigyelőként én ezt veszem észre.

2015. ápr. 15. 17:35
 17/31 A kérdező kommentje:
Semmi. Miért kéne, hogy baj legyen? Csak feltettem egy kérdést. De senki sem akar válaszolni rá. :/
2015. ápr. 15. 17:36
 18/31 anonim ***** válasza:
Mert mindenki tudja, hogy tréfálkozol. :)
2015. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Pedig nem is. :)
2015. ápr. 15. 17:40
 20/31 anonim ***** válasza:

Én szép vagyok és egyedi pofám van. Bár szerintem sokaknak nem tetszik az igazi szépség.

De nem is érdekel.

Nem is tudom kire hasonlítok. Nincs felnőtt fejem, de van aki csókolommal köszönne.

2015. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!