Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Sátán teremtette a csúnya...

A Sátán teremtette a csúnya embereket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 16:58
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Igen, hogyne. Én is egyedi vagyok. xD
2015. ápr. 15. 18:46
 22/31 Ozmium42 ***** válasza:
A Biblia álláspontja egyszerű, mint a faék: minden rosszért te vagy a láthatatlan mumusok a hibásak, Isten tökéletes és mindent mindig jól csinált (aki mást mondott, azt megölte).
2015. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

szia


Sátán nem tud életet létre hozni, vagy is teremteni.

Befolyásolni innál inkább,

A csúnyaság Sátán esetében inkább a tettekre vonatkozik nem a fizikai szépségre, vagy csúnyaságra

2015. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem, de betegséggel is elcsúfíthat embereket.
2015. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A vallás szerint isten teremtette az embert. Szépnek és csúnyának is. Mennyi idős vagy? Mert én is átmentem ezeken a fázisokon. Először normálisnak láttam magam. Csak fura volt, hogy megbámulnak, és senki nem akar velem játszani. Ez oviban volt. Suliban már gúnyoltak. Sokszor megvertek, leköptek. Akkor haragudtam istenre, miért lettem ilyen. Aztán a szüleimre. Mert nem hagyták, hogy meghaljak. Meg se kellett volna születnem. Nem lélegeztem lila voltam és nem sírtam. De ujra élesztettek. Aztán beletörődtem. Sajnos szüleim korán meghalltak. Most teljesen egyedül vagyok. Senkim sincs. Az emberek kerülnek. A munkahelyemen kiközösítettek. Első perctől fogva. Nem hinném, ha isten irányítana mindent, ennyire gonosz lenne. Hogy így kínozzon valakit. Tehát nem isten műve. Ez a sors jutott nekem. Vagyis az orvosok hibája, mert azzal, hogy megmentettek megváltoztatták a sorsom. Nekem meg se kellett volna születnem. Akkor nem kellene szenvednem a magánytól.
2015. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 ceri ***** válasza:

Ahogy mondani szokták, egy idő után az ember felelős az arcáért. A külsőnk a belső világunk lenyomata. Összefüggés mindenesetre van. Nem véletlen amikor azt mondják, hogy "ránézésre 10 év börtön"

Van olyan tudomány, hogy arcelemzés. Tehát az arcból lehet következtetni a jellemre, hasonlóan, mint a kézírásból -(grafológia).

Az arc lehet harmonikus, lágy, durva, stb. A szépség ezekkel összefüggésben van, de persze szubjektív dolog is.


Végül is azt mondanám, hogy vannak arcok amiket a sátán teremtett. De mint ahogy isten, a sátán is bennünk van. Kiben ebből több, kiben abból.

2015. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Sátán az ateistákat teremtette.
2015. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Téged teremtett a Sátán. :)
2015. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Arcelemzés? Pseudoáltudományos marhaság! Az ilyenek miatt pokol a csúnya ember élete. Ránézésre 10 év. Na köszönöm szépen. A csalók 90% a jóképű. Ezért tudnak annyi embert átverni. Mert: olyan szimpatikus volt az a fiatalember. Ki gondolta volna, hogy meglop. De ha ronda vagy szóba se állnak veled. Egy eset. Még suliban fél füllel hallottam. Ez előtt nem majd, ha elmegy. Elmentem, majd elmondta az alapiskolás lány a jóképű "bizalmasának" hogy szo..ás közben elspriccelte magát a fiú, és ő majdnem megfulladt. Másnap az egész suli tudta. A jóképű "bizalmas" mindenkinek elmondta. De előttem nem beszélt mert a csúnya emberekben nem lehet megbízni. Na ez van. És a röhej, hogy a lány megbocsájtott neki. Ha énrám esett volna a gyanú már hajtóvadászatot indítatott volna ellenem. Vagy volt, hogy rámkenték, hogy pletykáltam egy lányról. Ami nem volt igaz. A csaj meg rámküldte a barátnője pasiját. Az meg a haverjaival együtt összevertek. A csaj meg kinevetett. Később megtudtam, hogy a pletyka ami terjedt róla igaz. Vagyis a barátjával nem feküdt le, de közben fűvel fával összebújt. És a suli WC jében is s..pott le valakit. Meggyanúsított engem, hogy én vigyem el a balhét és hogy a pasija ne szakítson vele.
2015. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát nekem például nem feltétlenül szimpatikus az, aki szép, a szépségnél azért kicsit több kell.Pl ha szép valaki, de flegma, akkor baromi unszimpatikus.De vannak kevésbé szerencsés külsejű emberek, akiket a kedvességük megszépít.A csúnya külső alatt is felfedezhetsz valami szépet.Isten sem a külsejük, hanem a szivük alapján itéli meg az embereket.
2015. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!