Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanúi csak a muszlimokk...

Jehova Tanúi csak a muszlimokkal nem mernek vitába szállni, mert tudják hogy a muszlimok érvei erősek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 00:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen Jehovás. Ha nem tudnád, ELVILEG a vallásotok szerint Jehova= ISten, ez arabul Allahot jelent. De te annyira tanult vagy, hogy még ezt sem tudod. Magyarázod a semmit. Oktatsz. Menj vissza az utcára én meg kiengedem a kutyákat addig.
2015. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
És az a szó, hogy Korán, nagy kezdőbetűvel írandó. MInt a saját Bibliád. Kutyák kinn vannak.
2015. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 ceri ***** válasza:

"már régebben megírtam neki, hogy nem tartjuk magunkat felsőbb rendűnek"


Akkor miért oktatgattok, agitáltok másokat? "gyümölcséről ismerszik meg a fa"


"..és csak irja a negatív véleményét ellenünk, semmibe véve azt amit irunk arról amiben téved velünk kapcsolatban."


A szövegetek álszent, hazug. Mást mondatok, mint amit

cselekszetek.


"hogy Te aki tanulatlannak nevezel bennünket milyen iskolai végzettséggel rendelkezel "


én azt írtam

"sötét tudatlanok vagytok, mert Jézus számotokra lényegében ismeretlen.."


mégpedig azt is megindokoltam, hogy miért.


"Pál apostol soha se tett ilyet, pedig a kortársai közül Ő volt a tanultabb müveltebb, a többi apostolnál, "


Neked lehet. Pálfordulásban valóban elsőrangú volt. De ezt nem fejtem ki bővebben, mert az ő valódi szerepe legalábbis kétséges már a megtérése után is. Pál szépen kihasználta Péter hitelességét, hiszen az utóbbi tényleg Jézus tanítványa volt. Igaz a végén nem jött be a számítása és mindkettejüket kivégezték Romában. attól


Én egyébként nem a szellemi képességeteket vonom kétségbe -arról senki sem tehet.

Nem is a műveltségeteket -nem ezen múlik, hogy valaki jó vagy gonosz-e.

A morális hozzáállásotokat másokhoz -na ez az amit utálok bennetek. A lenézésetek ebben nyilvánul meg. A másik embert legalábbis gyereknek nézitek, aki nélkületek nem tud helyes világnézetet kialakítani. Hát hogy jöttök ti ehhez!!!!!!!!!! Kik vagytok ti, hogy megmondjátok másnak?

A hit és a lélek házalói vagytok. Tolakodók, mint a piaci légy.

2015. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem kell veszekedni. Én csak annyit mondok, hogy megfigyeltem, hogy a tanuk kerülik a muszlimokkal való hitvitát. Valahol belül érzik, hogy téves úton járnak(a tanuk).
2015. jún. 1. 08:49
 25/27 anonim ***** válasza:

Kedves Ceri! Ne idegesítsd fel magad, ne is oszd le, hagyd.

Nem lehet kizökkenteni, fújja a magáét, amit mindegyikük is tesz. Betanulták. Ez van. Én úgy vagyok vele, hogy engem nem hat meg, mondhatja órákig, ha ráér. Nyár van. Van ennél fontosabb dolgunk is, hogy ilyen emberekre töltsük az időnket!

2015. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A Jehovás írt nekem és csodálatosan szépen lehordott persze magánlevélben :) Ennyit a stílusról :) Én nem voltam trágár :)
2015. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én Isztambulban élek, és itt is lehet látni, tanúkat akik őrtornyot osztogatnak, tehát igen, bár Szaúdiban vagy Jemenben nem hiszem, hogy ugyanezt megtennék...
2015. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!