Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen véleményetek van az...

Milyen véleményetek van az ilyen történetekről, ha utánajártatok és igaz?


2015. jún. 2. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Közönséges szerencse. Négy méter nem olyan rettentő nagy esés.
2015. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én keresztény vagyok, ez nem erősít meg a hitemben, bár nem akarok elzárkózni a puszta lehetőségtől is, hogy csoda történt, bár én is valószínűtlennek tartom, a lényeg, hogy megmenekült :)


18 éves koromig masszív-ateista voltam, nem az ilyesmik változtatták meg a nézőpontomat

2015. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha utánajárok, és igaz, onnantól már nem a véleményem számít, mert tény, hogy az történt, ami történt. A világegyetem tele van olyan dolgokkal, amiket nem tudunk megmagyarázni, pl. magát a gravitációt sem, tehát nem kell seggreesni, ha egyszer valamiért nem úgy működik, ahogy képzeltük.
2015. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi volt tegnap a meccsen?
2015. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a Fifa vezetőit, ők még a holnapit is elmondják. :-)
2015. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek tartom.
2015. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!