Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Pápa ahelyett, hogy a...

A Pápa ahelyett, hogy a migránsokat védi, miért nem von párhuzamokat a Jelenések Könyvében szereplő események, és a migránsok hada között?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 18:14
 1/10 anonim válasza:
15%
A pápi az manapság egy bohóc, egy bábú. Régebben a kereszténység feje volt, de most már az is csak egy közszemély, egy korrupt ripacs.
2015. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
17%

Mert rossz pápát választottak.


Nem az argentin szabadelvűek klubjából kellett volna egy csuhást ide szalasztani.

2015. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gugu Gabor ***** válasza:
98%
Mindig elámulok, itt nem csak villamos és gépészmérnökök, fociedzők stb. válaszolnak, hanem profik vagyunk a teológiában is :)
2015. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert cionista ügynök.
2015. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A jelenések könyvének iszlám verziójára az ISIS veri a farkát. Ez sok mindent elárul a magyar jobberek erkölcsi színvonaláról.
2015. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert nem igazán vannak személyes tapasztalatai (szerintem). Ha te is csak annyit tudnál róla, hogy háború elől menekül, nem akarnál segíteni?


Amúgy szerintem semmi baj a Pápával, ezt leszámítva azért elég sok mást is csinált.

2015. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Clark Kent.. ***** válasza:
43%

@Kérdező


Mit gondolsz, szerinted a Jelenések mely szakasza illik a mostani helyzetre?


Szerintem egyik sem...

2015. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Mert a Pápa tudja, hogy a Biblia egy hazugság.
2015. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Biblia tudja, hogy a pápa egy hazugság. Azt álmodtam, hogy katolikus gyülekezetben voltam, szép modern épület, pár guszta feszülettel. Jó volt ott lenni. Kint láttam megérkezni a vallási vezetőt (talán pápa) és megjött a református vezető is. Valami megbeszélés volt.

Az az érdekes, hogy látszott, hogy nem ők dirigálnak, hanem a sofőrök voltak nagy tekintéllyel és félelmetesek voltak. Amikor megtudták, hogy tudom a titkukat, meg akartak ölni, de meglógtam. Tehát ők csak bábok, a háttérben irányítanak a rosszak. Az egyszerű kat. hívőket nem kell bántani, ők jószándékú emberek. Az Isten jele az "I" 1 a régi magyarban. A világ fel akarja osztani az Isteni egységet, katolikusra, reformátusra, hitgyülisre, Jehovistára, stb merthogy osszd meg, és uralkodj. Ellenség(eskedés) kell ezen a világon, mert akkor nem lesz egyetértés soha, és az jó üzlet. https://www.youtube.com/watch?v=kg0XT2XJacY A kérdésre csak annyit tudok mondani, hogy ő is benne van a nagy játszmában. Biztos jól tudja mi a helyzet, de nem mondja el, nem érdeke. Ezt még nem néztem meg, de némi infó: https://www.youtube.com/watch?v=ZrzT1ix6F2k

Ezt már linkeltem: https://www.youtube.com/watch?v=7JEqcJ7DEfI

2015. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Es, tegyuk fel, mi van, ha tenyleg Istentol kapott egyenes kijelentese van? A tudomasom szerint, A Papa "Krisztus foldi helytartoja" tevedhetetlen, stb...

Tehat, azt mondani egy Katolikusnak, hogy a Papa teved, egyenlo azzal, hogy "Isten hulye".


Megjegyzem, nem latom mi az ellentmondas a "migransok hadanak vedelme" es a " jelenesek konyveben szereplo esemenyek" kozott.

2015. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!