Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nézik le azokat, akik...

Miért nézik le azokat, akik az evolúciót nem fogadják el?

Figyelt kérdés

Hiszen számtalanszor megcáfolták már. Tessék néhány példa:


[link]


[link]


[link]


Akkor mégis miért kardoskodnak ennyire mellette? Miért nézik le azokat, akik nem fogadják el tényként?



2015. nov. 14. 07:18
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%

Erről most ez a vicc jutott eszembe:

"Figyelem, figyelem!-szólal meg az autórádió-Felhívjuk az M7-es autópályán utazók figyelmét hogy legyenek óvatosak, mert egy õrült a forgalommal szemben robog. Egy autós, aki szintén hallgatja a közleményt hirtelen felcsattan:

-Hogyhogy egy? Mind!"

2015. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%
És a több száz lexikonnyi bizonyítékot és alátámasztást és genetikai vizsgálatot miért nem említed meg? :)
2015. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is az a vélemenyem hogy a Földre az idegenek hozták az életet, visszajönnek időnként és felszippantják az egészet az óriási szippantó hajóikkal. Kell a táp a kicsiknek az Alpha Centaurin.
2015. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
17%

akik ennyire agresszívak, azoknál szerint több van mint egy tudományos elmélet elfogadása vagy nem elfogadása, ők világkép ellenőrök, ezért kell nekik szüntelenül szitkozódniuk, ha valaki szerint az evolucio elmélet téves, én megpróbálom neki elmagyarázni hátha meggyőzöm, ők meg fórumokat böngésznek és érvelés helyett anyáznak.


ez nem az evolucióról szól számukra, hanem hogy ne azt érezze, hogy ő a 20. senki hanem az a felvilágosult valaki aki a józan ész zászlaját viszi


olyan mint az összeesküvéselméletek csak kicsiben, ott is az a lényeg, hogy ne az egyszerű postás legyél, hanem az aki fölötte áll a birka népnek mert leleplezte a nagy titkot, hasonló a pszichológiája ennek is

2015. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
13%

Mert az ember modernizációjával, a gondolkodásában is "modern" akar lenni.

sokszor halljuk azt a mondatot, hogy a XXI. században élünk, nincs szükség Istenre

s különös képen azok akik egyéni elgondolásukban "szabadok" akarnak lenni minden erkölcsi téren,

ahogy mondani szokták,


"Nekem ne mondja meg senkit mit tegyek, még Isten se"


Nos Ádám hozta be ezt, és idáig jutottunk.

akiknek nem Isten adja a vezetést, jól látható, hova jutottak a fejlődésükkel.


atom bombák, szennyező betegségeket okozó járművek, olyan anyagokat a szervezetbe juttatni ami egészségtelen, esetleg korai halált okozó, háboruk a a Nacionalista szellem miatt, ahol ártatlanok is meghalnak, stb stb


ez természetes számukra, és bár Ők sem akarnának így élni, de a gazdagság megtévesztő hatalma, és az Ego, erősebb az ember lelki ismereténél, ha nem edzett a jó és rossz különbség tételére.

2015. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
85%

Az evolúciót még nem sikerült megcáfolnia senkinek egyébként.

Egy cáfolat nem azzal egyenlő, hogy "szerintem nem így volt".


[link]

2015. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
83%

10:48,


Bezzeg a mélyen vallásos középkor mennyivel szebb volt...

2015. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
0%

Kedves előttem szóló.


Ne keverjük már össze az embereket. két kategória, az amikor egy hatalomra jutott egyén istentelen módon akar vallást létre hozni, és azokat akik mindent úgy tesznek ahogy a teremtő elvárja, és ezek vannak meghurcolva


Ne vegyük egy kalap alá a vallásoskodókat, a keresztényként élőkkel.

2015. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
82%

"Miért nézik le azokat, akik az evolúciót nem fogadják el?"


Mert nevetségesek. Jól alátámasztott tényeket tagadnak. Mint a lapos földesek, meg a többi.


"Hiszen számtalanszor megcáfolták már."


Tudományos körökben nem szokás számtalanszor megcáfolni valamit. Csak egyszer kell. De annak az egynek stimmelnie kell. Ez az, ami hiányzik. Egy olyan cáfolat, ami nem egy orbitális baromság. Majd ha ez meglesz, akkor beszélgetünk.


"Akkor mégis miért kardoskodnak ennyire mellette?"


Egyszerűen csak szórakozom rajtatok. Az ember számára viccesnek hatnak a rendkívül buta emberek. Én sem értem pontosan hogy miért, de így van.

2015. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Clark Kent.. ***** válasza:
88%

@Kérdező


Eredetileg senki sem nézné le azokat, akik nem fogadják el az evolúciót, hiszen mindenkinek joga van abban hinni, amiben akar, bár azért a tanult emberek csodálkoznának rajta.


Amiért mégis úgy tűnik, hogy lenézik az evolúciót tagadókat, az nem más, mint a hihetetlenül naiv viselkedésesük. Mert a kreósok rendszerint nem is ismerik az evolúciót, és úgy akarják cáfolni. Ez pedig esztelenség. Nem néztem meg azokat a linkeket amiket mutattál, de például a "darwinkaprazata" blogról tudom, hogy egy Jehova Tanúja blog, hát azok meg a legelavkultabb fundamentalisták, azok akarnak minket tanítani?


Az evolúciót senki sem cáfolta még meg, csak cáfolni akarják, de a kutatások eddig mindig bebizonyították, hogy azok a vélemények, amelyeket az ellentábor hoz, egyszerűen hamis. Nézd meg ezt a dokumentumfilmet, itt szó esik erről a témáról:


[link]


Az evolúciós modell 150 éve töretlenül megáll a tudományban, ahogyan haladunk előre az időben, egyre több és több bizonyíték támasztja alá. Fosszíliák, genetikai vizsgálatok stb...

2015. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!