Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akik nem fogadjátok el az...

Akik nem fogadjátok el az evolúciót, milyen bizonyíték alapján döntenétek úgy, hogy mégis csak igaz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 22:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%

Nem beszélhetnénk inkább a Higgs-bozonról?

Ez a csomó evolúciós kérdés már senkit nem érdekel.

2015. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is hagyjuk már az evolúciót...


Unalmas.


A vallásos emberek már többször leírták, mit gondolnak erről a témáról. Minek újra ismételni?

2015. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
Van egy ficko aki azt allitja, hogy nincsenek alapbol kulonbozo anyagok, hanem csak alltalanos anyag letezik. Ha ehez hozzakeveredik egy specko anyag, akkor abbol barmi lehet. Lehet belole vas, ko, fa, magnezium ... barmi. Hozzafuznivalo?
2015. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Mint minden teóriának, az evolúciónak is vannak hiányosságai, gyenge pontjai, vitatható , támadható részei. Nem bizonyította senki: egy elmélet. Jelenleg a legjobb, amely leírja a biológia sokszínűségét. Azt szokták mondnai, hogy értelmes ember, ha nem tudja, merre menjen, a legvalószínűbb irányba indul el.
2015. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én szerintem annak elégnek kéne lennie,ha sikerülne úgy hatni egy teszt populációra,hogy abban azonos módon módosuljon az,hogy melyik pontokon cserélődnek a gének és extra gént is kapna az adott faj.Egyébként én a vírusokra szentelnék több figyelmet ilyen téren.
2015. szept. 22. 08:46
 6/25 Trafó1 ***** válasza:

Pont most láttam erről egy jó műsort valamelyik adón, én maradok az evolúciós elméletnél.

Egy kérdést azért megvizsgálnék: mitől működik egy élőlény?

Ha a legegyszerűbb élő organizmust vizsgáljuk, mitől működik, melyik az az összetevő ami megkülönbözteti az élő anyagot a holt anyagtól, tehát hol a duracel benne??

2015. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"Egyébként én a vírusokra szentelnék több figyelmet ilyen téren."


Lehet hogy ebben igazad van. De mi tökömnek a vallási rovatban akarod ezt megbeszélni?

2015. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Alex Fly ***** válasza:
0%
Bizonyíték. Amíg az nincs, addig ez is csak egy teória többi között -jelenleg a biológiában ez a "standard modell", ami nem szügségképpen jelenti azt, hogy igaz is. Pont mint a kozmológiában...
2015. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért van a vallási rovatban,mert én így is elfogadom az evolúciót,mint legjobb magyarázat,de arra lettem volna kíváncsi,hogy aki nem fogadja el azt mi győzné meg.Írja le,hogy konkrétan mi az.Ha pedig semmi ilyen nincs,akkor meg felesleges ezen vitázni:)
2015. szept. 22. 09:46
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Aki nem fogadja el, és a vallásossága miatt nem fogadja el, azt nyilván a vallása győzte meg. Hiszen abban is van teremtéselmélet.

De ez tök logikus, nem értem, hogy erről mit kell beszélni.

2015. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!