Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha nincs evolúció, mivel...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Ha nincs evolúció, mivel magyarázható az ember farokcsontja?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 8. 17:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Ezt akkor ugye olyanoktól kérdezed, akik nem "hisznek" az evolúcióban ?
2016. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
91%
Az ördög tette oda.
2016. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek az evolúcióban, ám a fentire nem tudok választ adni, hátha van nálam bölcsebb ember aki igen.
2016. jan. 8. 17:41
 4/61 anonim ***** válasza:
a teremtéssel
2016. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
Jobbat tudok. Akár van evolúció, akár nincs, de miért van a férfiaknak mellbimbója?
2016. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
Utoló: azért mert a mellbimbó még akkor alakul ki az embrióban, amikor még nem differenciálódik a nem - kezdetben ugyanis egy "semleges" lény feljödik, a nemi jellegek csak késöbb kezdenek kialakulni.
2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
65%
Na jó, de miért? Hiszen a kromoszómák már az első pillanatban eldöntötték, hogy pasi lesz a gyerekből.
2016. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
Igen, de csak kb. egy hónap után kezd „aktiválódni” az Y kromoszóma.
2016. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:

Az például tudományos magyarázatnak minősül, hogy azért lett a néniknek melle, mert felegyenesedtünk és hasonlít a popsira? (kellett gyorsan egy akcióterv a férfiak megfogására)

Mert úgy emlékszem néhány helyen olvastam már ezt és hát elgondolkodtam rajta. Tudom, hogy a szerintem nem érv az nem elég. De szerintem vigyázni kell vele, hogy mit és hol olvas az ember.

Vagy például valami mondás, hogy valami azért történik velünk (talán álomban zuhanás, vagy alvási paralízis), mert az ősember leesett a fáról. Sajnos most nem jut eszembe. De kíváncsi volnék, hogyan örököltünk ilyet.

Jó dolog az evolúció, de baromságot nem kell csinálni belőle.

2016. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
Olyat is hallottam, hogy állítólag születés alatt lezajlik sok fura evolúciós változás, amit átéltünk. Pl. van kopoltyúnk. Akkor miért ne indulhatnánk két neműnek, ennyi erővel?
2016. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!