Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen lesz az élet a földön...

Milyen lesz az élet a földön a jövőben?

Figyelt kérdés
A világ évről évre egyre veszélyesebbé válik. Elárasztják a hadban álló seregek, becstelen politikusok, képmutató vallási vezetők és megrögzött bűnözők.
2010. márc. 29. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Vannak országok, ahol viszonylag nyugalom és általános jólét van, van ahol iszonyat élni, és vana kettő között.


Ez mindíg is így volt a történelemben

2010. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem, nem valami fényes.
2010. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Vagy annyira elrontjuk a bolygónkat,hogy lakhatatlanná tesszük Földünket.

Vagy jön a III.világháború és kiírtjuk magunkat...

Ezt Einstein mondta-> ,,A III.világháborút nem tudom mivel fogjuk vívni, de a IV.-et biztosan kövekkel és botokkal..''

:D Van benne némi igazság.

2010. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Remény mindig van, általában én is bízok benne, hogy idővel mindig jóra fordulnak a dolgok.


Bár realistább pillanataimban tényleg sötéten látom én is a jövőt, főleg, ami a környezetet illeti.

2010. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
armageddon napjáig, vagy az után?
2010. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szerintem cybervilág lesz, életünk nagy részét a virtuális térben fogjuk tölteni (sokan már ma is így vannak vele). Így nem hiszem, hogy akkora nagy háborúk lennének, ugyan minek?
2010. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

13:15 - Valszeg azért, mert a harmadik világ lakosságának nagy része még mindig nem tudja azt sem, hogy az áram, mint olyan, mi fán terem, nemhogy kibervilágban élje az életét.


Tény, hogy a nyugati világra igaz, amit írsz, és ott már egy hacker meg egy tőzsdei bróker nagyobb károkat tud okozni, mint egy teljes hadsereg, de lásd előző bekezdés, sok helyütt még egyáltalán nem ez a helyzet.

2010. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
lessz itt háború,amikor majd fellázadnak az afrikai éhezők..meg amikor kincs lesz az ivóvíz...semmi jót nem látok a jövőről..
2010. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13:32 ebben teljesen igazad van, nincs rajta mit vitatni :) De az afrikai éhezők kezében nincs túl sok fegyver, ami kevés meg van, azzal meg egymást irtják, és még fogják is jó darabig, ha rajtuk múlik. Persze nem azt mondom, jó dolog lenne helyrerakni Afrikát meg a Közel-Keletet, csak ezt az elmúlt évtizedek mutatják, hogy ez túlnyúlik a lehetőségeinken.
2010. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szörnyű... be fogják csapni egymást hogy aztán kinevessék. Aztán pedig annyival lerendezik hogy "április bolondja"... tripla katasztrófa, holnap-után-után-után. Ez is jövő, nem írtál dátumot:)
2010. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!