Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi bajuk a vallásos személyekn...

Mi bajuk a vallásos személyeknek az ateistákkal?

Figyelt kérdés
Az osztályomba is jár egy és folyton azt hangoztatja,hogy így meg úgy hülyeség a nézetünk.

2016. júl. 15. 13:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Régen forditva volt, ha volt 29ateista és 1 vallásos, akkor az ateista mondta a vallásosnak, h butaság a nézete
2016. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
66%
Én ismerek keresztényt, aki nem hangoztatja a nézeteit, nem akar megtéríteni, mégis járt már úgy, hogy egy helyes lánnyal randizott, minden rendben volt, csak kiderült, hogy ő szokott templomba járni és a lánynak ez akkora baj volt, hogy kvázi megszakította vele a kapcsolatát (a lány egész rokonsága ateista, mit ők nyíltan vállalnak is).
2016. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2-es pedig attól még a lánynak nem kellet volna templómba járni én ismerek egy párt az egyik vallásos a másik ateista és tők jól megvannak
2016. júl. 15. 14:24
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Normál esetben semmi. Erőszakos hangemberek viszont mindenhol előfordulnak sajnos...
2016. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
elég bajaz
2016. júl. 15. 15:46
 6/22 anonim ***** válasza:

hát igen "elégbajaz"


1-2 fasiszta mindenhova becsúszik, mindenhova, ha létezne egy csoport ami "a jóakarat és szeretet" nevében lépne fel is lenne egy rakás közülük aki ha lehet fegyverrel kényszerítene téged jó akaratra és szeretetre


ahogy vannak liberálisok akik kb meg akarnak ölni ha szerintük nem vagy elég modern


melegjogi aktivisták akik lenáciznak ha nem mész ki a pride-ra szolidaritásból


stb stb


egyébként meg az ateiták között is rengeteg az ilyen, sőt sok ateista hívja magát szekulárisnak ,hogy az ilyenektől elhatárolódjon

2016. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Ákos13 ***** válasza:
36%

Az, hogy nem hisznek, ezért gonoszak és a Sátánt szolgálják. Gyakran meg sajnálkoznak az emberen: szegény ateista, te biztos a pokolra jutsz!


Hát, nekem meg a hívőkkel van bajom, a sok tudománytagadó, minden logikát nélkülöző emberrel.

De az a szomorú, hogy gyakran pont ők néznek engem hülyének azért, mert nem hiszek...

2016. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
miért nem lehet a másikat elfogadni ? Ha neki az jó csniálja azt.
2016. júl. 15. 16:31
 9/22 A kérdező kommentje:
*csinálja
2016. júl. 15. 16:32
 10/22 anonim ***** válasza:
8%
Nekem még a családom is vallásos :(((((((((
2016. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!