Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem hisztek Sátánnak a...

Miért nem hisztek Sátánnak a létezésében? Mindenkinek a hitet tiszteletben tartom

Figyelt kérdés
Szereny vélemenyem szerint: Mert be csap olykor embereket azzal hogy Ő csak mese szerű Szellemi személy és ezt sajnos egyesek elhiszik és a hazugsága így ezáltal gyümölcsöt termett.
2017. jan. 2. 18:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ezeréves Királyság? Sajnálom, annak IV. Károllyal vége is szakadt (s csak 918 éves volt).
2017. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
#30 Még mindig csak terelsz, miért nem látod már be, hogy tévedsz, úgy ahogy a többi keresztény is? Van bármi cáfolatod arra amit írtam vagy nincs? Az ezeréves királyság ismét ugyanarról szól, amiről már írtam, hogy a rendszer igazságtalan. A hetven éves ember leél 70 évet, át kell élnie mindenfajta szenvedést, majd meg kell halnia úgy, hogy tisztában van vele, egy két éves gyereket megölnek, és nincs tisztában vele, nem szenvedett, nem kellett végig "szenvednie" az életet, majd mind ketten oda kerülnek az ezer éves királyságba, szerinted hol igazságos ez ? Az egyik ember szenvedett a másik nem. Így vagy úgy, de a rendszer igazságtalan, és akkor még egy csomó dologra nem tértünk ki. Az elfogultság a legidegesítőbb emberi tulajdonság, amikor nem akarja az ember belátni, hogy tévedett, és inkább él hazugságban, látszódik az írásodon, hogy egy tudatlan meggyötört ember vagy, azt hiszem, te félsz szembe nézni az igazsággal, olyan vagy, mint én évekkel ezelőtt, mindent jót az Istennek, és minden rosszat a Sátánnak tulajdonítottam, csak a gond az volt, ami veled is, tudatlan voltam, és ami még rosszabb elfogult, direkt nem vettem tudomást arról, amit mások mondtak nekem, mert nekem kényelmes volt a hazugságban élni, aztán, amikor egyszer elkezdtem önmagam vissza menni a történelembe egyre messzebb, akkor sajnos elég sok csúf igazság tört elő, amit mindvégig eltakartak előlem a Bibliával, amely maga is egy hazugság része, tanulmányozd az Egyiptomi, Görög, Római, és egyéb nagyhatalmi ókori mitológiákat, olyan dolgokat fogsz látni, amit előtte sosem, megfogod látni a nagy becsapás mögött az igazságot, megfogod érteni, hogy Jézust miért ábrázolják sokan halként, és mit jelentett az, amikor Jézus azt mondta kövessétek az ember aki korsóba viszi a vizet, ha kicsit elkezdesz gondolkodni, máris látni fogsz egy érdekes dolgot, ami szimbolikusan megérthető.
2017. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Jó tudatlan vagyok elfogadom ezt nem tudhatok mindent a legőszintébben egyet akarok részesülni az örök életben az Atya Örökkévaló szeretete által Jézusban való hit által ez a legfontosabb számomra amiért meg születtem.
2017. jan. 6. 15:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!