Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Meg szabad kérdezni, hogy...

Meg szabad kérdezni, hogy Németh Sándor (H. Gy) hol és milyen (gondolom biztosan nagyon szép) házban lakik, illetve milyen automobilokat preferál?

Figyelt kérdés
Fényképeket is linkeljetek! ^_^

2017. ápr. 10. 00:47
1 2
 1/15 kzs ***** válasza:
27%
Persze hogy megkérdezheted.
2017. ápr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 homo ludensz ***** válasza:
60%
Úgy vélem N.Sándor bátyád nem valami albérleti sufniban nyomorog hiszen abból ö is szakít ami a tizedekből befolyik.Arra gondolsz hogy nem Trabival jár az bizony lehetséges és esetleg sofőrje is van.
2017. ápr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát lehet neked az az ember a bátyád, de nekem nem!


Neten próbáltam keresni képeket az ingatlanjairól/autóparkjáról, de semmit nem találni!


Boldog-boldogtalanról kint van már minden, de egy ennyire gazdag emberről szinte semmi.


Fura.

2017. ápr. 10. 09:42
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Neki meg biztos az a fura, hogy Te érdeklődsz róla.

Akkor most döntetlen az állás. :D

2017. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kzs ***** válasza:
22%

Te mondd kedves kérdező, a bankszámlakivonatát nem akarod véletlenül?

Mi a fene közöd van hozzá? A saját dolgodba üsd az orrod!!

2017. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ennyire fájó pontra tapibtottam, hogy így kifordultatok önmagatokból? :D


Lol!!! :D :D :D


Mit pofázol bele kisgyerek?! Neked meg ahhoz nincs roh@dtul semmi közöd, hogy másnak mihez van köze! Menj és boldogtalaníts az offtopik szemeteléseddel másokat, mert látom HASZNÁLHATÓ választ, azt képtelen vagy adni!


Akik tudják milyen ingatlanai vannak, azok válaszát és képeit viszont "mély hittel" várom! :D

2017. ápr. 10. 10:47
 7/15 kzs ***** válasza:
16%

@ Kérdező


Hogy kell "tapibtani" ??


Akkor most pofázok neked kisgyerek olyat, hogy használható legyen: szóval, egy barlangban lakik. Bemehetsz, csak mondd azt, hogy "szezám tárulj!", a kertjében aranytojást tojó tyúkok serege kapirgál, van neki terülj-terülj asztalkámja, adj aranyat csacsikámja... ja, és még láttam is hogy repülő szőnyeggel közlekedik!


Fényképet kérsz, kisgyerek?

2017. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Ennek a topiknak"Irígykedjünk Németh Sándorra"címet kellett volna adni.
2017. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 homo ludensz ***** válasza:
Nem kell irigykedni Németh Sándorra hiszen mindenkinek van otthon Bibliája és csak rajta múlik hogy miként olvas fel belőle a hívei előtt.
2017. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 veterán vas ***** válasza:

Ha nekem valaki így tenné föl a kérdést, hogy "milyen automobilokat preferálok?" elsőre simán körberöhögném, aztán elhajtanám.


Igaz, én nem vagyok sem Németh, sem Sándor. ;)

2017. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!