Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Melyik lehetett az alábbi...

Melyik lehetett az alábbi cikk? (hitgyülis)

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve olvastam valahol ezt a viszonylag nagyobb terjedelmű írást, tehát ettől régebbi. Arról szólt, hogy egy huszonéves vallásos ember miért hagyta ott a Hit Gyülekezetét. A cikket egy telefonhívás miatt nem olvastam végig, aztán meg elfeledkeztem róla. Ameddig eljutottam, hogy egy egyetemista (aki szerintem nő volt az írás stílusából ítélve, de ez konkrétan nem derült ki, ameddig olvastam) nem tudott szabadulni a folytonos bűntudattól, ami nyomasztotta az előadásokon, vizsgák közben...

Hát, ennyire emlékszem, de jó hosszan le volt ez írva, hátha más is belefutott ebbe az írásba.



2017. dec. 19. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
A hitgyülekezettől ne olvass semmit! Az öreg gondozatlan németsanyi minden marhaságot összehord
2017. dec. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot, de ez a cikk pont a másik szemszögből íródott. Tehát nem ilyen betérîtős propaganda, hanem épp ellenkezőleg.
2018. jan. 2. 07:38
 3/3 anonim válasza:
41%
Légyszi ha megvan, akk küldjétek nekem is
2018. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!