Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha valóban létezne a mennyorsz...

Ha valóban létezne a mennyország és kialakíthatnád a sajátodat, milyen lenne?

Figyelt kérdés
Összefoglalva: Milyen lenne a te Mennyországod?
2010. jún. 5. 09:45
1 2 3
 11/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
94%

Ez a legjobb kérdés amit láttam.

Én ezen sokat gondolkodtam korábban, és mindig úgy voltam vele, ha nem ilyen a valódi, akkor be se teszem a lábam.

"Lehet, hogy a mennyország jó hely, de a pokolban több az ismerős. "

Tényleg fontos a változatosság, a sokféle tanulási és kikapcsolódási lehetőség, a tetszetős környezet, stb.

Nagyon sok követelményem van, de örömmel jelentem nektek, a valóság ezt teljesíti, sőt felülmúlja.

Ez Örömhír (evangélium) vedd komolyan.

Ha kiröhögsz, akkor is jó, legyen szép napod!

2010. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Teljesen olyan, mint amilyen a The Rocky Horror Picture Show!

:D

2010. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

A házam olyan lenne mint a vidámparkban az Elvarázsolt kastély (csak trükkök nélkül,bár a forgó-rázkódó székek jöhetnek,meg az UV fény:D)

És a Mennyei DVD Kölcsönzőben meglenne minden film (folyamatosan frissülne) és ingyen lenne kivenni egy-egy dvd-t:D

Illetve lenne egy Végtelen Könyvtár,ahol szintén meglenne minden könyv amit eddig kiadtak:P

És jönnének velem a haverjaim^^

Meg lenne egy Kifogyhatatlan Söröshordóm is:D

2010. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
Végtelen lehetőségekkel, egy örökkévalóságon át egyik világból a másikba vándorolhatnék, és sohasem fogynának el a felfedeznivalók.
2010. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

21:39-nek

Igen, valóban vannak ilyen felfedező-típusú lelkek, akik ezt teszik, de honnan tudtad? Csak nem?

2010. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
He?:D
2010. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Hű! Nehéz lenne berendezni egy saját világot, ami a végítéletig boldoggá tesz.


Az biztos, hogy rengeteg gyönyörű nő kell bele, rengeteg szabad út, rengeteg aszfaltszaggató sportkocsi, egy hatalmas könyvtár, rengeteg jó film, lovak...


Hmmm... még hosszú a lista.

2010. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

"rengeteg gyönyörű nő kell bele..."

Hadd kérdezzem meg: Minek is? Pontosabban: mit akarsz tenni velük?

De egyébként jó a válaszod, és nem fogsz unatkozni, megígérem.

2010. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%

Kis parasztház,sok szín,sok cica,és különböző állatkák,virágok,kistó,amiben úszni lehet,ismerős halott emberek sűrű vendéglátása,egy jósgömb,amiből az élőket figyelem,főleg a barátokat,rokonokat..És rohanok eléjük,mikor meghalnak! :)))

A külsőmet bármikor megváltoztathatom,anéklkül,hogy ne ismerjenek fel,pl most fehér bőrt szeretnék,és hosszú fekete hajat,egyiptomi ruhát,arany fejdíszeket,és szeretnék mezitláb járkálni,barátkozni a többiekkel,művészkedni,építeni,közösségi munkákba fogni,és szerintem ha menyország,akkor is lehet kutatómunkákat végezni,mert mindíg van még az ismeretlenből ott is!Meglátogatnám más bolygók menyországát is,s talán oda is születnék az ő bolygójukra kipróbálni mindenféle életet..

2010. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Hadd kérdezzem meg: Minek is? Pontosabban: mit akarsz tenni velük?"


Hátizé... azt hiszem sakkoznék ;D

2010. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!