Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha megint nem jön el a világvé...

Ha megint nem jön el a világvége (se Jézus) 2018-ban azt a hívők mivel fogják magyarázni?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik hisznek benne!

[link]

[link]

[link]



2018. jan. 24. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jó kérdés,de rossz helyen.


Azokat kérdezd,akik nem fogták fel Jézus szavait,miszerint Jézus 2.eljövetele idejét,csak a mennyei Atya tudja,és még szent Fiának sem adott engedélyt ennek nyilvánosságra hozására.


Én,itt egyetlen időponttal riogatóval sem találkoztam.

2018. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%
Mondok egy pár dolgot melyekre vallás kutatásaim során jöttem rá! Olyan emberekkel jöttünk rá ezekre a dolgokra kik lelkészek, és több tíz éves múlttal rendelkező vallaskutatók!De ezt nem is foglyatok sehol látni és hallani mert nem fogják nyilvánosságra hozni!Sőt akik ezekre a dolgokra rájönnek szívesen arrébb rakják az útból... Kezdenem az Egyiptomi vallással! Nem halt ki, sőt most a legerősebb vallás a világon! Az illuminatusok jelkepei és tervei is az Egyiptomi vallásra utalnak! Ugyebár a fény felül a piramis tetejére! Hórusz trónjára! Azért van a piramis tetején Hórusz szeme, ki a földi istenek helytartója!Ezt akarják elérni! Nem is mondom tovább nehogy baj legyen belőle, csak annyit mondok, hogy az antikrisztus az utolsó Egyiptomi fáraó lesz! Vissza fog ülni a fény a piramisra! Ez mit jelenthet? Ki a fény? Köztudott, hogy Lucifer! Az embereknek csak egy kis százaléka fogja észre venni, hogy ő az antikrisztus... Ha úgy csinálna mint ahogy a Bibliában van mindenki rájönne! Még az is aki nem ismeri Istent! Amikor Egyiptom utolsó fáraója felül Egyiptom trónjára istennek kiáltja ki magát! Hat ez a fáraoknal természetes dolog! Így senkit nem fog érdekelni! És ő lesz a világ ura! Az illuminatusok már elő készítettek neki mindent! Beül a templomba! Persze Izisz templomában! Ha bármilyen nagy szervezet logóját megnezitek ott van nyíltan amit most mondtam! A Hit gyülekezete logóját is egy félig befejezetlen piramis és egy 5 oszlopos templom mely Izisz temploma és Izisz templomahoz 6 lépcső vezet! A Hit gyülekezete logóját is 6 lépcső van! Az 1 dolláros az egy térkép! Minden kiadvány négy sarkában van egy szamsor... Pl: ami nálam van az E betű es a 22.22 ez a Bibliában Ézsaias levelenek 22.22 ahol Izraelt megtámadják! Az egy dolláros az egy térkép es azt mutatja mi fog történni... Minden szamsor egy levél a bibliabol... A piramis ami rajta van pedig az, hogy a fény felül Egyiptom trónjára! Akit érdekel a teljes pontos verzió az írjon es megkeresem!
2018. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A világ vége nem azt jelenti,hogy onnantól kezdve minden véget ér.Amikor Krisztus kijelentette,hogy veletek vagyok a világ végezetéig,ő erre a berendezkedésre gondolt,ameddig e világ fejedelme még ügyködhet.De Isten és Jézus a Bibliában számtalan helyen megígérti,hogy a második visszajövetel után,bár ez a világ valóban véget ér,de utána minden újjá lesz:


Mert új eget és új földet teremtek, a régire nem is emlékeznek, senkinek sem jut eszébe. (Ésa. 65,17)


De új eget és új földet várunk az ő ígérete szerint, amelyben igazság lakik. (2. Pét. 3,13)


És láttam új eget és új földet, mert az első ég és az első föld elmúlt, és a tenger sincs többé. (Jel 21,1)

2018. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Eddig is volt minden évben több világvége is, nem lepett meg, hogy most is lesz. Csak túléljük ezt is valahogy!
2018. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

@ 22:23


A lényegen nem változtat, mert kb minden korban várták ezt az "új világot" az akkori hívők aztán fura mód sosem jött el.

2018. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a linkeket, és hát csodálkozom, hogy ilyen sok világvége jóslat van! Szinte minden évre jut egy időpont.
2018. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!