Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kedves hívők, ti mit éreztek...

Kedves hívők, ti mit éreztek ilyenkor húsvétkor? Miben más ez a nap mint a többi?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 18:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
Szerencsére engem a transzcendens szakállas bácsi ateistának teremtett. o.O
2018. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
#11, lehet, hogy téged egy transzcendens szakállas bácsi teremtett, de engem JHVH, Aki van. :D
2018. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Hát persze, hogy van! De én a Láthatatlan Rózsaszín Egyszarvúban hiszek. Bocsi. :( Bár a Repülő Spagettiszörny is csábított már, de ellent mondtam a kísértésének. Nehéz harc volt, de végül jó útra tértem, s most büszkén hirdetem az LRE igéjét! Békesség!
2018. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
Aki van. Ezt jelenti a JHVH név. :)
2018. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%

# 9

Kívülállóként tisztán látszik hogy az össze egy szekta, persze te nem így látod mert te benne vagy.

A "megélis" történeted is elég szektás!Más szektában csak mások a szokások ennyi!

2018. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

#15, a katolikus egyház egy 2000 éves múltra visszatekintő,világszerte kb. 1 100 000 000 hívet stámláló egyház. Tisztában van a szekta szó jelentésével?


Mi a rossz abban, hogy nekem különös örömet okoz Jézus feltámadása és a nagyszombati liturgia?

2018. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%

Gondolkodtam azon, hogy trollkodok ide valamit eme nagyon dicsőséges és jeles nap alkalmából, de égetitek magatokat ti úgyis eleget.

[link]

(A kép csak a mérhetetlen szeretetem jeleként, és mert tetszett. :-) )

2018. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%
#17, nem kellett Ábrahámnak megölnie a fiát, Isten nem várja el ezt tőlünk, csak próbára tette Ábrahámot. Isten szólt Ábrahámhoz, hogy:"ne nyújtsd ki kezedet a fiad fölé". Tehát ma sem kerülne diliházba, hiszen nem tette meg, nem ártott neki, még csak meg sem sebesítette.
2018. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
A képen az van, hogy: "[...] megpróbálta [...]". Nem kell ahhoz megtenni valamit, hogy valami idegbajjal diliházba dugjanak. Elég csak a megpróbálás. Az, hogy egyáltalán képes lett volna megtenni. De természetesen én nem vitatkozom egy vallásos emberrel. A végén még örök kárhozatra leszek ítélve. :/
2018. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%

# 18

És mit mondott isten mikor Ábrahám megölte a fiát???

Vagy így kigondolta "hhhmmmm tegyük már próbára ezt az Ábrahámot", aztán isten kigondolta hogy "hmmmm mondjuk azt neki hogy ölje meg a fiát...."

vagy

Mint a filmekben mikor mondják hogy "gyerünk úgysem mered öld már meg a fiad NA csináld!"

Bár nem értem hogy isten minek teszi próbára Ábrahámot ha a mindentudó isten előre tudni fogja hogy mi fog történni.

2018. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!