Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Reformátusoktól kérdeznék:...

Reformátusoktól kérdeznék: miért gyűlöl ennyire Isten?

Figyelt kérdés
Elhívott, hallgattam rá, megkeresztelkedtem, bizonyságot tettem, folyton imádkozom, átadom neki az életem, leborulok előtte, de mintha egyre inkább gyűlölne. Tudom, hogy próbára teszi az embert, de ez már annyira sok, hogy szinte sírni sem tudok már. Édesanyám nagyon beteg lett, és a párja halála miatt utcára került volna, így magunkhoz vettük, bár nekünk sem volt könnyebb. Mi is elvesztettük azóta a lakásunkat, és egyben a reményt is, hogy nulláról kezdhetünk újra, mert még annál is lejjebbről. Kamasz gyermekemmel is elég nehéz. Most úgy néz ki, hogy anyám még mérgezi is a kisállatainkat, mert nem bírja elviselni, hogy velünk élnek a lakásban (kistermetű kutya és 3 cica). Nekem is egyre rosszabb az egészségi állapotom, és bár gyülekezetben dolgozom, de ott is folyton hülyének néznek, és szinte mindenért engem hibáztatnak, még akkor is, ha csak kérdezni merek valamit. Persze nem mindenki, vannak kedves emberek is ott, tőlük meg azt hallom állandóan, hogy imádkozzak. Pedig ha tudnák, hogy folyton azt teszem, de már nem tudom mit csináljak. Arra hívott volna el Isten, hogy utána a nyomorba taszítson? Segítség!

2018. júl. 28. 21:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
Gondolom nő vagy?
2018. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen. Arról meg már régóta letettem, hogy egyáltalán valaha is egy normális kapcsolatom, esetleg férjem legyen.
2018. júl. 28. 21:30
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként nem a hülyeségtől, meg hiszékenységtől, meg szerencsétlenkedéstől lesz valaki vallásos... van egy csomó tippem, de azokat két dolog miatt nem kutatják:


- nem akarnak konfliktusokba kerülni

- túl komplex, hogy azok felfogják, akik azért mentek humán és pszicho pályára, mert szrok voltak matekból és szr a logikai készségük

- a pszichológusok kétharmada vagy a saját errorjait keresve ment a pályára, vagy mert fingja sincs az emberekről...

2018. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te nem hiszel benne, még a fő kérdésben az szerepel, hogy "reformátusoktól kérdeznék".
2018. júl. 28. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
És a pszichológusokról sincsenek igazán kutatások..... pedig kvára kéne...
2018. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Szr ügy, hogy a reformátusoktól kérdeznél, ez is kizár sok lehetőséget...



én meg az laposföldhívőktől kérdezném csak azt, hogy.... és aki nem laposföldhívő, vagy olyat mond, ami nekem nem kerek, az elmehet a pi-be...

2018. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kemtrél (chamtrail) hívőktől kérdeznék valamit, hogy mivel szórnak pontosan! de aki nem hisz ebben, az nehogy válaszoljon, azt nem hallgatom meg!
2018. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Az emberiségnek és a gyerekeiteknek ártotok ezzel (és magatoknak is, de ez másodlagos)
2018. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

De elmondom...

szóval


isten nincs

reformátusságot és többit is emberek találták ki


lakásotokat a saját hlyeségetekből vesztettétek el


a gyerek azért ilyen, mert ilyenek a szüleik és így foglalkoztak velük


stbstbstb


és nem döntesz nyomorba mindenkit..... vannak, akiknek kell hogy ilyenekben higyjenek, mert a világban nem mernek, nem tudnak, hlyék, meg nem tudnak mindenre választ kapni kapásból.. stb... azokat irányítani kell ilyenekkel... terelgessed ezeket.... nekik is úgyis mindegy

2018. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Isten létezik!!! Fel sem tudnám sorolni mennyi mindent tett értem/értünk, és csak áldani tudom! De ezt az utóbbi időszakot nem értem.
2018. júl. 28. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!