Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha jól belegondolunk, a...

Ha jól belegondolunk, a keresztény egyház a gyógyszeriparral karöltve szipolyoznak ki minket. Hisz mindkettő a hitünket használja a saját maga érdekében, nem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Kevered a Kecsesen Ringó Fecskét a Recsegve Fingó Kecskével.

.

Nem lehetsz annyira tudatlan, hogy ezt ne trollként tedd fel.

2018. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Dubitus, a megmondóberek fővezére akar kioktatni?

Vicces.

2018. okt. 19. 17:37
 3/11 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Kihagytad a zsidókat meg az Illuminatit.
2018. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dongaben ***** válasza:
65%
Ja! A gyógyszergyárak 90%-a zsidó kézben van...és ez tény! Amúgy...igaz! A hitet ADJÁK, és nem pedig elveszik. A HIT, így ngybetűvel, igen is csodákra képes! A családom tagjaitól tudom ezt, és magam is érzem. Az "Egyház", az más dolog. Ott az a baj, hogy hierarchia van, és aki mást akar, azt megbélyegzik. Pedig lehetne másként is...
2018. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Az orvosi rendelőbe és a misére, a dokihoz és a paphoz/lelkészhez mindenki saját akaratából megy.

A dokihoz abban a hitben, hogy a tudomány mai állsa és a doki tudása szerint egészsége helyreáll.

A paphoz/lelkészhez abban a hitben, hogy létezése nem bizonyított lelke nem a Pokolra kerül.

Az első beteljesülésére sokkal több bizonyíték van, mint a Pokol elkerülésére.

.

Nem szeretnék komoly beteget arra biztatni: doki helyett paphoz menj, mert ha elvisz betegséged, a másvilágon nem fogsz szenvedni.

2018. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ozmium42 ***** válasza:
79%
Dongaben: a zsidók 90%-a pedig illuminatis. Vagyis a gyógyszergyárak 81%-a illuminatis. Ez TÉNY!!!4!!
2018. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Az előttem szólók már rátapintottak a lényegre, de a hatoscsatornán még azt is mondták, hogy az anunnaki gyíkemberek irányítják a háttérben a szálakat.
2018. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

A papoknak én még egy fityinget sem adtam, meg sem vagyok keresztelve.

Kórházban voltam párszor, de csak sebészeten SZTK alapon, csupán a fogorvosra költök, meg vitaminokra időnként.

A vérnyomásom felmegy néha, meg újabban a vércukrom is több a kelleténél, szedtem is pár hónapig rá gyógyszert, de nem használt, így már azt sem szedem, mert potyára minek?

Sokat tanultam közben ezekről és természetes módon próbálom normalizálni, talán úgy is sikerül, vagy ha nem, hát kisnyúl.

2018. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dongaben, tényleg lehet, hogy 90%. Tudod mit, végy te is párat, rögtön lecsökken az arány. Hogy erre mások miért ne m jönnek rá?...
2018. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dongaben ***** válasza:
Próbáltam az eredeti kérdésre válaszolni. Nem zavar, hogy a gyógyszergyártók nagy része zsidó, vagy anuki, vagy bármi... Hitet adnak a betegnek, akár a vallás is! Ezért járnak sokan természetgyógyászhoz, csontkovácshoz. Úgy érzik, hiszik, hogy többet segített az orvosoknál. Az idősebbek talán emlékeznek a "Zsebtévé" műsorra... Ott volt "Hiszékeny úr" és "Hakapesz Maki". "Hiszékeny úr" boldog volt addig, míg "Móka Miki" közbe nem lépett, és "lerombolta" a hitét. Így megy ez ma is! :)
2018. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!