Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Olvasta már valaki itt az...

Olvasta már valaki itt az LGBT Bibliát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, régi hír, de érdekelne a véleményetek.



2019. márc. 25. 19:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9. Te amúgy gyógyszeres kezelés alatt állsz vagy ovis vagy? Mert ha ilyesmiben hiszel, akkor van egy rossz hírem.
2019. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ezt egy kb. "kereszteny elektrosokk a melegseg ellen" kerdeshez akartam elküldeni, de gondolom érthetõ okokból azt a kérdést törölték, de hátha van egy kicsi hasznosság pár ember számára benne, emellett kapcsolodik ezen kérdéshez:


Miert akarsz kigyogyulni? ez az egy bunod van? buntelen lennel nelkule?

biztos lenne hogy nem karhozhatsz el?

a szuk kapu kitagulna? (gondoltal valami perverz dologra ezt olvasva?)


nem tudom megerteni LGBT biblias cikket (es hozzakapcsolodo kerdest) sem mi az hogy nem kepviseli a Biblia öket? es hogy bunosnek allitja be öket?

hát talan maris buntelenne valnak?

Isten miert Itelkezne igazabol? azert Itelkezik mert bune mindenkinek van es lesz, nem tunnek el csak ugy spontan, foleg letagadassal, hamisitassal nem

de mindeg van egy masik bun, nem csak egyetlen bun letezik


ezert nagyon fontos az amit keletrol szoktam latni (nem tudom nyugati megfeleloje is van-e):

hogy "ne akkor érezd magad békésnek ha nyugalomban vagy, hanem ha nyugtalanságban is békés tudsz maradni"

lenyege ez nagyjabol, remelem erted


JT-stol is szoktam latni es kiskonyvjukben is benne van hogy "ne nezz olyanra ami vágyat kelt"

ez is egy "megoldas", de megsem az, onmagadnak kell eldontened hogy nem keltesz vagyat, bar a vágy "kivulrol" jon (onmagadban is olyan mintha nem az akaratodtol fuggne) de megis te uralod (illetve uralnád)

ilyen szellemi edzes nagyon nehez es hosszu ido sokaknak

ezert szoktak altalanos "edzest" tartani

mindent "kozonnyel" fogadni, nem vagyakozni a dolgokra

de erre legjobb es emellett elterelesnek is jo, ha josagra forditod tetteidet, kozben az a jo hogy valojaban ott vannak a kulonbozo ingerek, egy neked tetszo lanynak/fiunak is segithetsz de lekuzdod folyton a vagyaidat, es vegul megedzodsz, ha erre torekszel(!) es nem csak hatterbeszoritod elnyomod az erzesed

nem a paraznasagra fogsz gondolni a legerosebb vagykelto hatasokra sem hanem hogy jot tegyel neki ha ö is akarja

es persze nem paraznasagban torteno jorol van szo, valodi josagrol, szeretetrol, önzetlensegrol

sajnos konnyu osszekapcsolni a szexualitassal oket, es a szerelemmel de ez a cel hogy kulonvalaszd oket, mert nem eggyek, megismerd hogy nem azonosak


persze meg is adhatod magad a vilagi eroknek


de mi a celod? mit szeretnel? az orok eletet?

vagy csak a karhozatol felsz? kinoktol? idoszakig tarto kinoktol? orok kinoktol? vagy magatol az orok halaltol is?

Isten nem Igazsagos szerinted?

Igazsagosaga egyiket sem zarja ki, de mindenki azt kapja ami jar neki, amit kierdemel es amit akart

minden mérlegre kerul


ellenben ha az orokelet fontos neked akkor erdemes harcolnod erte, de az elektrosokk nagyon tevuton van es megjobban oda fog vinni, a karhozatba, es gondolom nem azert kuzdesz (?)


"#8"(nem ez a kerdes) ugy tekintettem a kerdesre hogy valodi, bar tenyleg erdekes


***


#Ezen Kerdes #LGBT Biblia

itteni valaszokbol egyet sem olvastam el lenyegeben


Xy4

2019. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!