Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanui miért írogagnak...

Jehova tanui miért írogagnak privât üzenetekben?

Figyelt kérdés

Làtom másoknàl is ez van, nàlam is.


Ezen az oldalon senki nem ért velük egyet az esetek nagy többségében, akkor minek írogatnak privàtokat?


Miért nem írjàk le amit akarnak az adott topikban?


2019. ápr. 20. 06:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Csatolj nekik zenét, hátha bejön:

https://www.youtube.com/watch?v=lxn13BhJdEU

2019. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Eléggé taszító ez a privàt írogatàs a Tanúktól!


Eleve tudjàk azt, hogy itt a fórumon nem értenek egyet velük. Akkor szerintük szívesen fogadjàk a privàt leveleiket? Hol van az ész, tanúk???


Legjobb lenne amúgy ha elhúznàtok erről az oldalról legalàbb egy időre. Normàlis ember nem tevékenykedik ott, ahol nem làtjàk szívesen.


A privàtra meg csak annyit, hogy azoktól fogadok üzeneteket, akikkel szívesen levelezek.


A nekem író tanút vàlaszra sem méltatom, hanem tiltom. Eléggé gàz, hogy idàig kell fajulnia a dolgoknak.

2019. ápr. 20. 11:56
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Én pár napja egy Patricia Nagy 99 nevű agymosottól kaptam ilyen üzenetet.
2019. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 lilla64 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Őket ez nem érdekli,hogy te bosszankodsz vagy letiltod őket.Jönnek egy másik névvel.Mint ahogy az se érdekeli,hogy becsapják az ajtót az orruk előtt.Erre megvan nekik az unalomig ismételt szöveg "na ugy-e,minket üldöznek"

Azért irnak,mert meg kell legyen hónap végére az a bizonyos óraszám (most már nem tudom mennyi)amit leadnak a jelentésbe,hogy prédikálták az "igazságot"

2019. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

azért írogatnak, mert ŐK A SÁSKÁK!


a vezetők és a vének akik sok éve tagok , azokkal nehéz mit kezdeni. súlyos bűncselekményű jehova szekta bűnözők! ezekről a "nem emberekről" lepereg minden emberi logikus értelmes szó, ezért csak egyet lehet velük csinálni, odarakni őket örökre hogy végleg eltűnjenek a ...., mert NINCS MÁS VÉDELEM ELLENÜK!


ezért nehéz levakarni is privát üzenetben is "ezeket"


Jehova Tanúi=a bibliai Sáskák!

ABADDON=PUSZTULÁS, Abaddon a mélység angyala, a pusztító, Sátán, a sáskák az ő démonjai, a gonosz szellemek, az alvilág teremtményei.


AZ ŐRTORONY VEZETŐSÉGE FEHÉREN FEKETÉN EZT LE IS ÍRJA hogy ők a sáskák!

2019. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is írogat 1-2, bár engem különösebben nem zavar, ha van időm, még válaszolok is nekik. Inkább az a szomorú csak, hogy nincs saját gondolatuk, amit megoszthatnának, csak azt írják le, amit magam is megnézhetnék a jehovás oldalon, ha annyira érdekelne.
2019. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert az eretnek nézeteiket tájékozottabb emberek könnyen cáfolják, így sikeresebb lehet a szektás térítés, ha nem adnak lehetőséget ilyen publikus cáfolatokra. Szóval küldik a privátot, aztán reménykednek hogy a célszemély is egy könnyen megvezethető, együgyű alak, mint ők.
2019. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy azért csinálják, mert ez így kevésbé frusztráló számukra. Elvégre ha a kérdések alá írnak, akkor nemcsak szóban (i.e. írásban) kapják meg a magukét, hanem (értelemszerűen) a földbe is jól belepontozzuk őket, a végeredményt meg ország-világ látja. És a „mártíromság” (na persze) vágya ide vagy oda, az ember rendesen azért csak kerüli azokat a helyzeteket, ahol nyilvánosan megalázzák, és ennek ráadásul nyoma is marad.
2019. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Átírt bibliaszövegekre hivatkozva próbálnak egyetértést kicsikarni belőled. A legtöbb ember nem ismeri pontosan ezeket az idézeteket, gyakran csak egyetlen szó a különbség, mégis megváltozott a mondanivaló.
2019. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Időpontot kell kérni a következő motoszka estre., attól biztos besértődnek.
2019. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!