Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanui miért írogagnak...

Jehova tanui miért írogagnak privât üzenetekben?

Figyelt kérdés

Làtom másoknàl is ez van, nàlam is.


Ezen az oldalon senki nem ért velük egyet az esetek nagy többségében, akkor minek írogatnak privàtokat?


Miért nem írjàk le amit akarnak az adott topikban?


2019. ápr. 20. 06:02
1 2 3 4
 21/39 Rachel Warner ***** válasza:
100%

" Mint ahogy az se érdekeli,hogy becsapják az ajtót az orruk előtt.Erre megvan nekik az unalomig ismételt szöveg "na ugy-e,minket üldöznek" "


Ja,mert még alapvető fogalmakkal sincsenek tisztában. Ha ÉN elmennék nap mint nap kopogtatni ajtón-ablakon,hogy baromságokban hisznek,na az talán üldözés. De ha ők a nyakamra járnak,én meg egy laza mozdulattal bek*rom az ajtót,az nem üldözés,hanem egy reakció. A verekedés sem akkor kezdődik,amikor én visszaütök.

2019. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
34%

Ide is sokat jártak a sehova tanúi


Meguntam, egy fiatal pár kopogtatott, reggel 9 óra, nem igazán zavarta őket hogy az 5. nap éjjeles szakom után vergődnek.


Elszabadult bennem a troll, behívtam őket, ajtót bezártam kulcsot kihúztam, leültettem a konyhába, megkérdeztem kérnek e inni, csaj elfogadta, elkezdték nyomni a sablon "majd mi megmentünk a semmitől" dumát.


Teli mosollyal az arcomon megkérdeztem őket ugye tudjátok hogy ez most magánlaksértés és ha véletlenül meghaltok (kihúztam a konyhafiókot és elővettem a nagy kést) akkor nekem 3-4 kör a bíróságon mielőtt felmentenek mert a magántulajdonomat védem a támadóktól akik nem tudnak tanúskodni már? Nem aggódok értetek csak közelebb viszlek az áhított jehovátokhoz.


Valahogy nem azt láttam rajtuk hogy feláldoznák magukat :)


Azóta nem kopognak a sehova tanúi, minden megoldható de 20X nem értettek a szép szóból 21.x pedig nyomatékosan megkértem őket, 22.x már nem volt kedvük zaklatni.


Gondolom "fekete listára" kerültem a szektájukba :)

2019. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, h Nem sertodnek be !!!! Csak szanalmat ereznek irantatok!
2019. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

Mate 42:14 !


De allitom senki nem fogja kikeresni! Mert arra is lustak az emberek! El vannak vakitva!

2019. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
Mate 24:14!! ** elirtam az elobb!
2019. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Azért nem keresi ki senki, mert senkit nem érdekel. ;)
2019. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Rachel Warner ***** válasza:
94%
Meg azért sem,mert ha már előre legyártottad,hogy lusta,elvakult,szánalomra méltó ember itt mindenki,akkor már csak azért sem nézek utána annak,amit írtál,nem csinálok magamból bohócot. Nem tudom kinek képzeled te itt magad,de behúzhatnád a nagy arcod,mert minél nagyobb,annál jobban tud fájni,ha pofára esel. Stílusod alapján irántad még szánalmat SE lehetne érezni.
2019. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Rachel Warner ***** válasza:
91%
Sőőt,azért sem keresem ki,mert nem a kérdéshez tartozik. Az ugyanis az volt,hogy a tanúk miért írogatnak privátban. Azt meg ugye nem akarod bemesélni,hogy a Biblia leírja a tanúknak,hogy kell gyakorizni? Ha nem,akkor semmi értelme a "válaszodnak",ami még reakciónak is gyenge volt.
2019. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%

“Azért nem keresi ki senki, mert senkit nem érdekel. ;)”


De megis mindenki ezzel foglalkozik....

2019. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
92%

30%-os!


Na ezért utál titeket mindenki, mert megjátsszátok a szerény keresztényt, holott hatalmas az arcotok, felsőbbrendűnek tartjátok magatok, kiválasztottnak, és mindenki mást, aki nem tanú, lenéztek.


Ateista vagyok, de szerintem ez rohadtul nem keresztényi magatartás.

2019. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!