Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti mit szólnátok, ha éjszaka...

Ti mit szólnátok, ha éjszaka bérházban a nyitott ablak mellett valaki bereptetne egy kamerás drónt a lakásotokba?

Figyelt kérdés

#ablak #kamera #RC #drón #szárnyas izé
2019. aug. 12. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem birtokhàborítàsnak minősül, többek közt.
2019. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
SD foglalatban nincsen kártya? Meg tudnád nézni honnan/kitől szállt fel
2019. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Van, de amikor bedugom a gépbe akkor csak annyit ír, hogy hibás vagy sérült fájlformátum vagy adathordozó



Sérültnek meglepne ha sérült lenne, szerintem kell valamilyen spéci szoftver hozzá: megkérdezem róla egy ismerőst aki jobban ért nálam ezekhez

2019. aug. 20. 22:34
 14/19 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék honnan jött, elmenni és kitekerni a nyakát az illetőnek


Lehet távolról meg tudja semmisíteni ami rajta van?

2019. aug. 20. 22:44
 15/19 anonim válasza:

Fogsàgba ejtenèm a drónt,majd kiplakàtoznàm: drón keresi gazdàjàt,jutànyos összegèrt.

Ha nincs gazdàja akkor alexpress,tàvirànyító,van egy drònod...

2019. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ès nem tudja tàvolról törölni a felvett dolgokat! De te kiveheted a memória kàrtyàt ès nézd meg a felvèteleit. Nõ vagy? Lehet valaki tàvolról szeret"ne"...
2019. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16: Én meg távolról kezelésbe venném az arcát egy húsklopfolóval :)
2019. aug. 22. 15:42
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenesetre megijednék, aztán elkapnám, rádobnék valami ruhát, hogy ne kamerázzon tovább, az ablakot meg becsuknám és lenne egy drónom. Vagy ijedtségemben azonnal összetörném.
2019. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hoppa, a dronost lehet feljelenteni, nem azt, aki osszetori. Fegyverrel se lovunk csak ugy. Ez maganlaksertestol kezdve barmi. Ugye repuloter kozeleben szorakoztak mar vele, megbenitva a legiforgalmat, stb.. stb... Azert mert megvesz valaki egy dront, nem vesz jogot barmire. A kertem folott se ropdoshet, nem rendorseg.
2020. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!