Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most szerintetek én vagyok a...

Most szerintetek én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Albiban lakunk egy lánnyal akivel alapból se jövünk ki valami jól. (Vagyis a nagyim lakása, én ingyen vagyok itt, mert egyetemistaként ez a legjobb nekem)


Megfáztam, de nagyon meleg van, úgyhogy ő annak ellenére, hogy mondtam, hogy meg vagyok fázva, be akarta velem kapcsoltatni a mobilklímát. Egy kicsit kiakadtam ezen, és megmondtam neki, hogy a munkahelyemen a légkondi miatt betegedtem le ennyire, hogy az egyetemre se tudtam bemenni ma, szóval itthon sajnos nem tudom bekapcsolni. Plusz betegen fekszem, szóval elvonultam, a szobámban van a légkondi, ahhoz meg meg kéne nyitni a teret is, amire most végképp nem vagyok alkalmas.


Szerintem ennyi tapintatot elvárhatok mástól, hogy megértse, a megfázás bizony nem legkondikompatibilis probléma. Plusz ő azt a szobát bérli, amiben nincs. Nem jár hozzá. Jó hogy nem az erkélyemet is közkinccsé akarná tenni.


Még azt is elmagyaráztam neki, hogy ez az egyébként vacak kis klíma alkalmatlan a lakás és pláne az ő, a lakás másik felében levő szobájának a lehűtésére. De a nagyimnak ilyenje van, utánanéztem a termékkritikáknak és tényleg olyan alkalmatlan a lakás hűtésére, mint amennyire én is tapasztaltam. 18 fokra állítva is max. az én szobámból csinál jégvermet (nyitva voltak az ajtók amikor teszteltem).


És tényleg nem vele akarok kitolni, de ennyit minimum meg kéne érteni, hogy beteg vagyok. Bár a kolléganőmet is pont nem érdekelte, amikor mondtam, hogy ne 22-esen nyomjuk, úgy fest pechesen kifogtam ezeket a csajokat.



2019. szept. 2. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az együttélés nagyon kényes dolog.
2019. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Percek kérdése, és ideér a hidegfront.
2019. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Oszt’ mi akadálya àttolni a mobilklímát az ő szobájába?

És igen, te vagy a bunkó, ha ezt így adtad elő

2019. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Kerdező merre laksz?

Pesten mar erős szél van. Tárva minden ablak, nagyon tuti.

2019. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem valami azt súgja, hogy ti nem szeretitek egymást!:D

[link]

2019. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Melyik egyetem üzemel szept. 2-án?...
2019. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Szeged például. De tudtommal van még 1-2, ahol szintén szeptember első hetén kezdenek.

2019. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Itt Budán 23 fok van, és a szomszéd még mindig nyomatja a klímáját, ami egész nap megy 1 perces szünetekkel. Néha nem értem az embereket. Megértem, ha 30 fok felett valaki bekapcsolja 2-3x naponta, de ez így nem normális.

Sztem ha nálad van a légkondi, és a nagyid lakása akkor ne hagyd magad, ha nem kompromisszumképesek, akkor mehetnek. Itt neked van igazad

2019. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem klímásként hirdetted a szobát és nem klímás árat kérsz érte, akkor nem jogos az elvárása.
2019. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!