Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletbe milyen képeket,...

Albérletbe milyen képeket, amelyek férfiasak? Más tippek albérlet otthonosabbá tételéhez?

Figyelt kérdés

Az albérletem elég kopár, 30 nm, fehér falak, régi bútorok, viszont napfényes lakás, szép kilátással.

A tulajdonos nem állja a falak olyan színre festetését, ahogyan én szeretném, és a régi bútoraitól sem szeretne megszabadulni. Beszéltem vele, nem megy.


Viszont szeretném feldobni a lakást olyan kiegészítőkkel, amik nem bútorok. Növényeim már vannak. :)


Milyen képeket, függönyt, kiegészítőket ajánlotok, amelyek otthonosabbá tesznek egy hófehér, régies bútorokkal rendelkező legénylakást?

Vannak esetleg nem túl drága lakberendezők, akár hobbisták, akik eljönnek és ajánlanak valamit, segítenek a vásárlásban?


2019. okt. 26. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem ismerem az ízlésedet, ezért ezt az oldalt ajánlom figyelmedbe, ahonnan olyat válassz, ami neked tetszik, még a méretet is megszabhatod!

Plakátformátum férfiasabb, mint a keretezett kép és simán két oldalú ragasztószalaggal felteheted, a falat nem roncsolja, költözéskor viheted magaddal.

[link]

2019. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képek tekintetében csak a képzeleted szabhat határt. Ha nem akarsz hagyományos, keretest venni, akkor ajánlom a falmatricákat. Általában könnyen leszedhetők a falról nyom nélkül, így albérletbe is megfelelnek. Nekem kedvenceim az "ablakos" falmatricák, de létezik ezer féle, csak győzz válogatni (pl. Vaterán).

Példák:

[link]

2019. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsaitokat! :)
2019. okt. 27. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vennék függönyt. Akár egy szép mintás sötétítőt is, még ha nincs is rá szükséged. A szín és mintaválasztás a lakástól és a bútoroktól függne.

Ha képekben gondolkozol, biztosan lenne egy nagy fotókeretem. Azt mondják az csajos, de a férfiak miért ne nézegethetnék a régi emlékeiket a falon haverokkal, családdal? Akár egy sima fekete, vagy fehér montázs kerettel, szintén bútor függő.

Lehetne keretezett puzzle még, vagy valamilyen színeiben lakásba és hozzád illő vászon kép. Szinte minden nagyobb áruházban lehet kapni.

Nekem a egy legénylakban nagyon tetszenek a nehéz, robosztus dísztárgyak. Pl. fa álarc a falra, vagy kis matt szobrocska.

Tényleg attól függ milyen stílusban érzed jól magad. Volt olyan barátom, aki pl. nagyon a sötét vonalat képviselte. Sötét fa bútorok, díszek, egy hatalmas tehénbőr szőnyege volt, sötétbarna bőr kanapéval. Nagyon egyben volt, de én mindig nagyon idegennek éreztem ezt, ha éppen nála lógtunk. A lényeg, hogy te érezd jól magad, szóval a te stílusodat kell megtalálni.

2019. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!