Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kitehetnek az albérletből...

Kitehetnek az albérletből kakas és tyúk tartása? Van egy nagy és plusz 2 félszoba és oda vettem 3 csibét és egy kiskakast. Mostanra már megnőttek, eddig nem volt gond, de a tulajnak elmondta vki és félek, mert "beszélni akar velem". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ezt mondta telefonban. Ilyenkor télen gondolom nem tehet ki már csak a kilakoltathatatlanséág miatt sem, ugye? Amúgy fizetjük az albérletet de nekem ez a hobbim. jó érzés, nagyon otthonos ha körülöttem mászkálnak, kapirálnak stb. XV. kerületről van szó!
2019. nov. 21. 20:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Urieten
2019. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
56%
Ursiten
2019. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Jdjdjjejenfjcjjcjdd
2019. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Amennyiben a szerződésben szerepel az, hogy nem tarthatsz állatot, akkor ki.

Sőt,a kauciót sem kapod így vissza. Baromfi a házban az kissé meredek. Mi tartottunk, de csak egy tyúkot.

Én a helyedben elkezdenék lakás után nézni.

Ha esetleg gond lenne a tyúkok elhelyezésével, kérlek szólj, mert sok madármentő ismerősöm van, és megpróálhatom megoldani az elhelyezésüket. Nem fogják megenni, garantálom.

Kicsit gondolj bele, mit csináltál..legalább panel?

Felelőtlen vagy az állatokkal szemben. Szóval írj, ha meg kell old a tartásuk és nem tudod.

2019. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Igen, panel. A szerződésben benne van hogy kisebb házikedvencet tarthatok, érdekes kutyát valamiért nem.... természetesen a károkat fizetnem kell ha okoznak, meg a kaucióból is levonják, de nincs kizárva a házikedvenc. A lényeg hogy úgy tartsam hogy másokat ne zavarjon. a Kakas csak reggelente kukorékol és kb ennyi. csendesebbek mint egy macska...
2019. nov. 21. 20:45
 6/34 anonim válasza:
94%
Előre is bocsáss meg a stílusért, de ki a megveszekedett lóf@xt kapirgálnak a lakásban bent? xd
2019. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
szoktam kitenni nekik takarmányt macskaalomba és nagyobb lapos dobozokba, meg szórok nekik magokat, lehet venni a boltban. de amúgy a párnák, a kanapén a rongyosabb pokróc közt is kapirgálnak. Példáúl ha eszem este és ételmaradék maradna azt fix hogy kikaparják . amúgy nagyon okos madarak, nagyon jól érzik magukat.
2019. nov. 21. 20:50
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Csak nem egy Jóbarátok rajongó? Ott tartottak csibét meg kacsát a lakásban. :-D
2019. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
nem néztem, a testvérem nézte, szal erről nem tudok nyilatkozni :D Amúgy csak otthonossá teszi az egészet és megnyugtat.
2019. nov. 21. 20:54
 10/34 anonim válasza:
81%

Jaaaaa értem!:)

És nem szarnak össze mindent? Enyémek ott rottyantanak ahol épp vannak.

2019. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!