Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kitehetnek az albérletből...

Kitehetnek az albérletből kakas és tyúk tartása? Van egy nagy és plusz 2 félszoba és oda vettem 3 csibét és egy kiskakast. Mostanra már megnőttek, eddig nem volt gond, de a tulajnak elmondta vki és félek, mert "beszélni akar velem". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ezt mondta telefonban. Ilyenkor télen gondolom nem tehet ki már csak a kilakoltathatatlanséág miatt sem, ugye? Amúgy fizetjük az albérletet de nekem ez a hobbim. jó érzés, nagyon otthonos ha körülöttem mászkálnak, kapirálnak stb. XV. kerületről van szó!
2019. nov. 21. 20:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

A disznó azért nem jó nektek, mert nem kapirgál?

A kádban pont elférne és tudna dagonyázni...

2019. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Sehol sem vagy!

Itt lovat tartottak a 4.-en:

[link]

2019. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
91%

"Azok is ti voltatok?" sírok 😂😂😂😂


Egyébként kérdező: én is kedvtelésből vagyok csirketartó, simizni, szeretgetni is szoktam őket, szerintem van olyan cuki mint egy cica pl. Csak fura hogy te a lakásba odabent xd... de gondolom ha a tulaj beszélni akar veled akkor lassan kint fognak kapirgálni, vagy kint fogtok kapirgálni nemtom 😅

2019. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Jó Isten, gyere le! :O

Mi szoktunk trollkodni, hogy veszünk tyúkokat és majd az asztal alatt elkapirgálnak a lakásban. De hogy valaki így meg is élje az álmait, ez fergeteges.

2019. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
100%

Istenem ez annyira aranyos.Olyan jókat kuncogok😊

Furcsa de amúgy miért ne?

Máshol a világban annyi furcsaság van csacsit tartanak a házban vagy törpemalackát.

Más lakásában húzós..és sajátban is csal egyet kisledvencként nem egy kisebb baromfi udvart.Engem zavarna a tyúkszar.

De most elképzeltem ahogy este tvt nézel vacsizol a tyúkod meg csipegeti a morzsálat ott rázza a tollas kis seggét ez nagyon cuki ^^ én meg kutyát nem merek vállalni saját lakásba mert felek össze szőröz mindent pisi,kaki stb.

Sok szerencsét.A tulaj tuti ultimátumot ad vagy a madárkák mennek vagy te a madárkákkal.

2019. nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
A szerződésben és megállapodásban ki van kötve, hogy lehet-e kisállatot tartani, ezt biztosan kikötöttétek. Ha nem lehet, akkor szerződésszegés miatt felmondhat és a kauciót is buktad. 30 vagy 60 napos felmondás szokott lenni, de szerződésszegésnél azonnali hatállyal is lehet.
2019. nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 xswerdy ***** válasza:

általában Budapest belterületein haszonállatot tartani tilos. Önkormányzati rendelet tiltja. Kertben is!


De ahol nem tiltja, baromfit a szobában tartani akkor sem rendeltetésszerű használata a lakásnak.

2019. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy csak azért tartod a csirkéket, mert sok a csótány.

(A kakast meg azért, mert sok a csirke.)

2019. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Hát, haa kérdés valós, azt tudnod kell, hogy a kilakoltatási moratórium az állataidra nem vonatkozik. gy ha ki nem is vág, az állataidat bizony elvitetheti, vagy felszólíthat arra , hogy haladéktalanul takarítsd el őket. Haszonállatot panelben nem lehet tartani, az nem kisállatnak minősül akkor sem, ha Te kedvenecként tartod. Mi bűz lehet ott bakker, összeszarnak mindent, mennyire undorító dolog már ez ,akkor is, ha csak elméletben gondolkodunk el a kamun. Felmondhat utána, a lakás nem rendeltetésszerű használatáért, az állataidat viszont azon minutában elvitetheti veled oda, ahova vinni tudod, az már nem az ő gondja, ha nem tudod őket hova elhelyezni. Nagyon röhögök amúgy, de ha valós helyzet lenne, tutira nem röhögnék, ha mondjuk az alsó szomszédból dőlne be hozzám a csirkeszarszag, azonnal intézkednék az hótziher. Költözz falura, ilyen beállítottsággal tényleg az való Neked.
2019. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ez kamu. Ha meg nem az akkor én a főbérlő helyében azonnal kivágnálak. Szerintem nem lenne min csodálkozni.
2019. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!