Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Barátom szakíto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátom szakított velem. Megvetetett velem szegedi playitre 11 ezres jegyet, és most szólt nem jön. Anyának nem merem mondani mert kiakadnak. Elmenjek egyedül?

Figyelt kérdés
Apának mondtam már, ő nagyon mérges mert a barátom velem vetette meg az ő jegyét és vonat jegyét is. Azt mondta holnap kifizeti. De így rám maradt 22 ezer érő jegy, meg a vonatjegyek szented-szeged között. Egyedül milyen lehet? Apa felakarja hívni a szüleit, legalább a jegyet fizesse ki. Mindenhol letiltott engem fb, viber, telefonon én nem érem el.
2018. jún. 9. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az már egy f**z
2018. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A penzt mindenkepp kerd vissza. Eleg tetu, hogy magatol nem megy, hogy visszaadja.
2018. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azta kXrva ekkora fXsz. Hívjátok fel a szüleit.
2018. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
94%
Próbáld a neten eladni a jegyet!!! Ha odamész szegedre a bejárathoz, szerintem ott is hatalmas sor lesz, ott is eladhatod, lehet nem mindenki akar sorban állni. És soha senkinek ne vegyél előre jegyet!!! Ha kérdezik miért , mondd el, hogy egyszer így jártál.
2018. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

A pénzt nem fogod tudni visszakérni, mert nem írtatok szerződést, gondolom, plusz nem kényszerített, hogy megvedd neki.


Ciki :(

2018. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el valaki mással, így nem vész kárba a jegy. És érezd jól magad!
2018. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
hát ő szval szakitott? szégyen és am én viszaszivatnam, de ne anyira h rendorseg legyen, de kovietkezo csajainak mindenkep elmondanam...
2018. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Hivj el valami havert es lehetolegbpasit! Ezt mar megerdemli
2018. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik barátnődet nem tudod elhívni?
2018. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el valaki mással, vagy add el a jegyeket. A vonatjegyet meg tudtommal vissza lehet váltani (ne kövezzetek meg, ha nem így van).
2018. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!