Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tulajdonos folyton a nyakunkra...

Tulajdonos folyton a nyakunkra jár és fenyeget. Nem akarunk fizetni. Mit lehet tenni, hogy leálljon?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy kaucióban benn van 240ezer Ft-unk, december elején szóltunk, hogy költöznénk saját lakásba, január elejéig el kellett volna hagynunk a lakást. A kauciót viszont nem akarja visszaadni törött csempe (olyan volt 3 éve is beköltözéskor) meg penészre hivatkozva, meg arra, hogy a nagymami szocreál kanapéján felszakadt a büdös huzat, meg szerinte kosz van és állagromlás!! A következő két hónapban ha nem kapjuk vissza, akkor itt maradunk, szóltunk neki. Azóta jön, hogy kidobat minket, és hogy a kauciót oda fogja adni "erre szakosodott" izmos embereknek. Nem félünk, de jogilag tehet-e valamit ellenünk? Ha lelaktuk a kauciót, esetleg elmegyünk, bár ezek után lehet megérdemelné, hogy kiszívjuk a vérét is és beköltöztetünk magunk helyett valakit és pereljen ha akar a szemét.
2020. jan. 14. 18:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

#30,

#28 vagyok, és őszintén szolva, köszönöm a pontosítást. (Mármint tényleg)

Szal, meaculpa, akkor én tudtam rosszul.

2020. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

#31

Semmi gond, pacsi!:)

2020. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

#33

Megtennéd, hogy kiteszed a linket, miszerint gyerekkel nem lehet titeket kitenni?

Mert itt még nagyon tudatlan voltál:

"Nem félünk, de jogilag tehet-e valamit ellenünk?"


MINDENKIT ki lehet tenni, te mehetsz hajléktalannak, a gyereket meg elhelyezi a gyámügy.

És mielőtt itt jogászkodnál, elmesélem neked, hogy a szomszédságomban pont karácsony előtt egy héttel rakták ki az egész pereputtyot, úgy, hogy a végrehajtó mellett jött a gyámügyes autó és vitték el a gyerekeket.

Azok is "bérlők" voltak.

Szóval, vigyázz csak, hogy nehogy nagyon pofára essetek! De te tudod, bánom is én!

2020. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nem kell ehhez bérbeadónak lenni, hogy valaki elítélje az ilyeneket mint ti. És Magyarországgal ne gyere, nyugaton 3 nap múlva utcára tesznek, ott nem védi semmilyen törvény a nem fizetőt.

Egyébként, ha bérbeadó lennék én sem vennék be gyerekest és nem azért mert attól félnék, hogy nem tudom kitenni, hanem amilyen hülye vagyok, megsajnálnám a csipás kölykét.

2020. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
90%

Olvasd már el te elmeroggyant, hogy holnap kidobathat benneteket, MERT RÁTOK NEM VONATKOZIK A MORATÓRIUM!!!!!

Saját tulajdonú ingatlanotok van, nem héderelhetsz másnál és még a végrehajtási költséget is rátok terhelik!

2020. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjátok már ezt a kamu kérdést!!!


NE ETESD A TROLLT!

2020. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
89%
Én nem védem a tulajt, te a tulajtól függetlenül vagy elmebeteg és nettó paraszt. És nincs igazad, ezért ellened szólnak a kommentek, ennyire egyszerű.
2020. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!