Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A legmentesebb hely?

A legmentesebb hely?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl alpári és primitív lenni, de melyik az a település, ami a legcigánymentesebb? Létezik egyáltalán ilyen hely?

2020. febr. 10. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Antarktisz.

Minden mas helyen elobb-utobb felbukkannak.

2020. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz! És ez elég elszomorító:(
2020. febr. 10. 11:10
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Mégis az ország melyik fele fér bele neked anyagilag?

Mert még az agyonszidott Nógrádban és Hevesben is tudok olyan településeket, ami 100%-ig cigánymentes.

Fejér megyében is akad. Pest megye keleti felében ismerek olyan települést, ahol 2% a cigány, de nem a leprafajta, mindegyik dolgozik, otthonaik tiszták és rendezettek, gyerekeik rendesen járnak iskolába, bűncselekmények nincsenek, jószerivel nem is látni őket.

Ezeket azért merem írni, mert ezekkel kapcsolatban személyes a tapasztalásom, a többi megyében nem laktam és rokonaim sem élnek ott.

2020. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
#3, Ez eddig szep es jo, de van olyan telepules ahol 15 eve 2-3 csalad volt, most meg 3000+ -an vannak.
2020. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4 Igazad van.

#3 Nagyon köszönöm a korrekt választ:) Én csak arra vágyom, hogy ne kelljen napi szinten látnom, az ordibálós, köpködős, primitív cigányréteget.

2020. febr. 10. 11:23
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Sógor kint van Angliában, és ott is vannak cigányok, mondta. Szóval lassan csak a nagyon elérhetetlen, vagy mostoha helyeken nincsenek... hallottam olyat is, hogy valahol külföldön kaptak munkát, szállást, mégis a közeli folyóban a rakparton mosta a ruhát a cigányasszony... szóval, mit is lehet tőlük várni. Szellemileg nincsenek a topon.
2020. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

#4

3-as vagyok.

Sajnos én a jelen állapotokról tudtam nyilatkozni, a jövőbe nem látok.

Tény, hogy ahova egy beteszi a lábát, jön a többi is, de ez igaz, a világ minden tájára és akkor a Kérdező, vagy mások nem is tehetnének fel ilyen kérdést, mert mi lesz ha...

2020. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudnám elviselni, ha mindegy egyes létező ponton a világban, csak ilyen köpködő, műveletlen cigányok lennének.
2020. febr. 10. 12:13
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez 2013-as állapot a kis purgyékról, de sokat elárul a helyzetről. [link]
2020. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm. Én Győr-Moson-Soproni vagyok, ahogy látom, ott van a legkevesebb cigány, közben pedig nekem ez is elég sok. Már értem, higy miért mennek el egyre többen az országból.
2020. febr. 10. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!