Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen hátrányai vannak a...

Milyen hátrányai vannak a település szintű lakcímnek?

Figyelt kérdés

Budapestre költöznék, szobát bérelve. Nincs magyarországi lakcímem, eddig senki nem akart belemenni abba, hogy legalább egy tartózkodási helyet jelentsek be, pedig törvény szerint kellene, de mind1..


A lényeg az hogy arra gondoltam hogy a külföldi lakcímem átváltoztatom település szintűre, de így papiron hajléktalan lennék, milyen hátrányai vannak ennek?



2019. júl. 9. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz munkát vállalni. Munkavállaláshoz kell egy állandó magyarországi lakcím. Háziorvos sem fogad település szintű lakcímmel. (Tudom, tudom, hivatalosan nincs "körzet", de saját tapasztalat, hogy a nem körzetbe tartozót kidobják. Én màr jártam így... )
2019. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!