Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagytestű kutyával (német...

Nagytestű kutyával (német dog) mennyi esélyem van Budapesten felújított albérletet találni?

Figyelt kérdés
Milyen “ígéreteket” lehet tenni a tulajnak? Úgy értem, hogy egy hiteles nyomtatványon vállalom az esetleges okozott károkat... például. Kinek milyen tapasztalata van?
2020. márc. 3. 18:43
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
Te kérdezted, mi csak válaszolunk. Ha felháborít, ne kérdezz. Amúgy meg: indulj el bérletet keresni, és majd meglátod, mi lesz.
2020. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz. Én anno egy macskával alig találtam, hónapokba tellett.

Én kutyapárti vagyok, volt lakásban is az is meg macska is, 100szor kevesebb baj van egy szocializált kutyával de ezt sokan nem tudják.. mindemellett egy dognak lehet tenyleg kevés lenne egy kicsi lakás, már csak a mérete miatt is. :) Bár a legtöbb lakásban tartott normális kutya az lusta és alszik kb.egész nap. :)

Hiteles nyomtatvány csak a szerződés lehet de azt is a főbérlő szabja meg tehát ha ő nem.akar állatot,nem tudsz mit tenni. Fbook-on van csopi, albérlet gyerekkel/háziállattal,néha ki lehet fogni jókat. Szorítok neked,de nem lesz egyszerű..

2020. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm szépen! Valóban egész nap csak lustálkodik, napi egy kis séta bőven kifárasztja. Pontosan tudom, hogy nem lakásba való de akinek valaha is volt olyan kutyája aki nem csak a kutyája hanem családtagja az tudja ezt a problémát. Álláslehetőség miatt mennénk a fővárosba, de ha nem lesz lakás nem megyünk. Köszönöm a válaszokat.
2020. márc. 3. 19:56
 14/43 anonim ***** válasza:
80%
"A kérdező kommentje:Ahogy látom egyikőzöknek sincs kutyája." Miért? Akinek van az összevissza hazudozna a kérdésedre? Ez az elvárásod????
2020. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
33%

#13

Igazad van, mi is mondtunk le lakásról amikor közölték,hogy állatmentes lépcsőház..azt mondták van lent garázs oda rakhatjuk.. ;D

Mondom ember,ezek velem alszanak egy ágyban.. biztos kirakom egy garázsba. :D

Ne add még fel, ki lehet fogni néha. :)

Szorítok!

2020. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
80%
Te sem adnál ki lakást kutyásnak vagy macskásnak.Kertes ház az más.
2020. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy sokaknak meglepő, de én macskával nagyon gyorsan találtam albérletet, még válogathattam is. Igaz, üres lakást kerestem, mert bútoraim vannak, szőnyegek, függönyök mind saját. Berendezettet valóban nehezebb háziállattal kifogni, pláne nagy testű kutyával.

Felújítottban inkább ne is gondolkozz..

2020. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 nemaRendőrség ***** válasza:
84%

Ha szeretnéd a kutyát nem tartanád lakásban.


Én sem adom ki kutyásoknak. Gyerek, macska oké, de egy kutya büdös, kárt okoz plusz nagyon hangos. Ha random elkezd ugatni éjszaka akkor nekem is szólnak a szomszédok, hogy intézkedjek. Én meg mit tudok tenni? Azon kívül hogy másik bérlőt keresek semmit

2020. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
81%
Ha nincs nagy rendszeres bevételed, vagy vagyonod, amiből végre lehet hajtatni akár egy többmilliós kárt, akkor nem fognak kiadni. Most is lakásban lakik a kutya?
2020. márc. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Miért lenne nagyobb kár? Ez csak egy kutya nem egy vadállat. Jelenleg is bent lakik a házban. Kár alatt arra gondoltam, hogy ha a falat összekeni akkor évente kifestetnék, nem hinném, hogy ez több millió forintba kerül. Bár nincs se gyerekem se macskám, de barátoknál, ismerősöknél a gyerek sokkal nagyobb kárt tesz a lakásban mint egy kutya. A macskákról meg nem is beszélve akik mindenhova felmásznak és mindent összeszőröznek (konyhapult, fürdőkád, ruhásszekrény...).
2020. márc. 4. 07:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!