Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Április 3-án költözöm kellene...

Április 3-án költözöm kellene Budapesten belül. Hogy szerveztem meg ebben a vírusőrületben?

Figyelt kérdés
Minden hasznos tanácsot szívesen veszek..
2020. márc. 23. 19:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Tök jó o ez az automatikus javítás... Azért remélem lehet érteni a kérdést.
2020. márc. 23. 19:44
 2/10 anonim ***** válasza:

Költöztetőautóval?...

Mekkora a háztartás?

2020. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, költöztetőkkel. 3 szobás lakás... full bútorozottsággal.
2020. márc. 23. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
De mi pontosan a kérdés?
2020. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Felhívsz egy kiválasztott költöztető céget. Lehetőleg ne kispistát, a fuvarost.

De akár többel is felveszed a kapcsolatot.

Aztán majd kiderül ki-hogyan-mennyiért.

2020. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor úgy, hogy ne egy nap alatt bonyolítsd le!

Kezdd el most hétvégén vagy előbb!

3 alkalommal esetleg, majd a maradékot akár személyautóval, taxival.

2020. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy már rég meg kellett volna szervezni! Ha lesz is kijárási korlátozás, ez a munkára bizonyosan nem fog vonatkozni és költöztetők attól még költöztetnek majd, úgyhogy ez nem kérdés, mert ugyanúgy oldod meg, ahogy máskor. Ne sokáig gondolkozz ezen, kicsit több mint 1 heted van már csak, most, ma intézd a költöztetőket!

Ha már nem férsz be senkinél sem erre a napra, akkor próbálj bérelni kocsit és szervezd össze a haverokat.

2020. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koltozteto már van fogadva, nem ez a kérdés. Hanem hogy ebben az időszakban amikor kimenni alig szabad az utcára, hogy cuccoltassak át egy egész lakást, lakásból le, lakásba fel... Mindent ferotlenitsek le? Azt nem lehet egy egész lakasra, meg az összes dobozra, zsakra megcsinalni. Ez az én dilemmam
2020. márc. 24. 14:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen hely, ahol szennyeződhetnek a cuccaid, az az autó. Ami olyan, azt töröld át az új lakásban, de a cuccaid nagy része valszeg úgyis dobozokban meg zsákokban lesz.
2020. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8: Azért javasoltam, hogy több részletben.

Mert egy 3szobás fullberendezésnél csak úgy lehet egy nap alatt lebonyolítani, ha kapkodtok, és ide-oda leteszik, stb., nem tudjátok nyomon követni.

De ha negyedeled a dolgokat, akkor ha van a családban 2 ember veled együtt, az tud letenni nylonokat pl. a kapualjban, lift mellett, kisszőnyeget, stb., hogy arra pakoljanak.

Mi ezt vírus nékül is így szeretjük.

És nyomon tudod követni az összes tárgyat. Egy rakodó nem fog erre figyelni, de a tulajok figyelhetnek és megkövetelhetik - de ezt csak úgy lehet, ha minden mozdulatnál ott tudnak lenni és fejben van tartva minden tárgy.

A személyes holmit meg, amit nem akarsz a kezükbe adni, azt lehet személyautóval, és le sem teszed sehova akár, csak az autóba, meg a lakás elé asztalra például.

Eltart egy darabig a fordulgatás, de lakásból lakásba megéri szerintem a tisztaság miatt.

Gondolom, van pár nap az új lakás birtokbavétele és a régi elhagyása között. Egyébként is célszerűbb az új lakásba nem egyszerre behányni mindent, mert nagyon nehéz úgy elrendezkedni.

2020. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!