Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért csak az egyetemista,20-3...

Miért csak az egyetemista,20-30 év közötti, főleg lányok akik albérletbe kellenek? 30 fölött már mindenkinek lakása van?

Figyelt kérdés
33 leszek, szimpla szobát keresnék, de azt látom, hogy pusztán az életkorom és nemem miatt kiesek nagyon sok helyről. Pedig dolgozom évek óta, önfenntartó vagyok, nem szüleim nyakán élek, konszolidált, ápolt megjelenéssel, fizetéssel sosem csúsztam, vannak tartalékaim...
2020. ápr. 13. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Lehet hogy ronda vagy vagy dagadt vagy mind ketto.

Meg mar nem is vagy olyan fiatal.

Mindenki jobban orulne hogy ha egy fiatal szűkpuncival kellene egyutt elnie. Ezert inkabb azt keresik.

2020. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Te meg egy ostoba kis takony vagy
2020. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1: te full hülye vagy barátom.
2020. ápr. 13. 16:58
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

A lányok jobban odafigyelnek a tisztaságra, figyelmesebbek. Nekem sok fiú lakótársam volt már, kb. 20, de csak egy normális. A többi nem takarított, holott megvolt a beosztás, ha mégis, akkor nem alaposan, csak tologatta ide-oda a koszt. Hangosak, nemtörődömök voltak, és még pökhendi bunkók is, még nekik állt feljebb, ha szólni mertél azért, hogy ne csapkodják az ajtót, meg takarítsanak. Válogatott hülyeségeket csináltak. Nyitva hagyták a bejárati ajtót, a csapot, dohányoztak, pedig benne van a szerződésben, hogy nem szabad. Meg még sok egyéb dolgot. 1 kivételével, mind hülye volt.

Lány lakótársaim sosem csináltak ilyen durva dolgokat.

A kort nem tudom miért szabják meg.

2020. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Mert mi volt benne hulyeseg kerdezo? Kerlek ird le melyik resze a hulyeseg
2020. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Te kivel laknal szivesebben egy szoros dagadt paraszt roman kamionsoforrel vagy cristiano ronaldoval egy lakasban?
2020. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Egyebkent meg 33 evesen mar sok embernek van lakasa sot ferje felesege is gyerekekkel. Ha ez nincs akkor legalabb onalloan tudnak berelni egy alberletet.
2020. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Csajokhoz meg állandóan járnak a bikák, ha még ugyanaz jönne akkor rendben is lenne, na de mindig más? Támogasson a halál egy ilyen életformát.
2020. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kiesel, mivel szobát mivel alkalmazkodni kell a meglévő lakókhoz, általános felhozatalhoz. 20 éves lányok mellé nem 33 éves kant fognak keresni. Diákok mellé sem dolgozó embert, mert teljesen más életritmus, vagy fiatalok mellé sem időset.


De az is lehet, hogy szimplán nem vagy szimpatikus elsőre az embereknek.

2020. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mármint van olyan, aki mondjuk 25 felett még nem dolgozik? Nem 20 éves lányokra gondoltam meg fiúkra, eddig kizárólag dolgozó emberekkel laktam együtt, akik nálam 3-5 évvel voltak fiatalabbak. Nem volt gond sosem az életritmussal. Pont ez a bajom, hogy 30 felett mintha úgy kéne már éreznem magam mint egy rigolyás 70 éves öregember. :))
2020. ápr. 13. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!